Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás miatt lehet? Normális...

Felfázás miatt lehet? Normális? Lenn bővebben.

Figyelt kérdés
Felfázásra kaptam gyógyszert,a kiírt adagot végig is szedtem. Ma reggel jött meg, de sokkal kevesebb mint szokott (a pms tüneteket ugyanúgy éreztem, és a hasam is görcsöl). A felfázás/gyógyszer okozhatja? Menjek vele orvoshoz?
2011. júl. 18. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszer okozhatja, naná. Vagy betegség is.


Nekem is szokott lenni hogy nem ugyanolyan intenzitással van meg, az orvosom szerint ez teljesen normális.


Ha téged ez nagyon zavar, vagy aggódsz, akkor menj dokihoz, de véleményem szerint semmi baj.

2011. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha most egyszeri ilyen, nem kell doki. Ha legközelebb is, akkor igen. De az is lehet, hogy holnapra rendesen megjön.
2011. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ(: ..hát a ciklusom ugyanúgy 28 napos,mint általában..de ettől függetlenül lehet,hogy reggel meglátogatom a nőgyógyászt,csak megnyugtatásképp:)
2011. júl. 18. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a gyógyszer és a felfázás hatása..
2011. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!