Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba, felfázás, húgycső...

Hüvelygomba, felfázás, húgycső gyulladás?! Meggyógyulok valaha vagy feladjam?

Figyelt kérdés
Régóta jelentkezett a hüvelygombám hiába szedtem az orvos által felírt gyógyszereket, betartom a candida diétát, mindent betartok csakhogy meggyógyuljak ráadásul a réteges öltözködés ellenére is felfázással küzködök iszom liter számra a vizet szedem a walurinált ráadásul a húgycső gyulladásra is az antibiotikumot amitől a gomba ujra előjön havonta járok dokikhoz ráadásul 3 orvoshoz, és senki nem tud semmit tenni!! Feladtam,hogy valaha is jobb lesz, kisbabát nagyon szeretnék csak féltem a kisegészségét :( mit tegyek??
2011. nov. 14. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ugye nem szedsz fogamzásgátlót?
2011. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szedek, mondták is az orvosok hogy ne is szedjem mert rosszabb lenne
2011. nov. 14. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvos és/vagy gyógyszerváltás?
2011. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4 ik orvosnál voltam ma! 4 orvos, 19 gyógyszer!!!!!!
2011. nov. 14. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Eléggé ijesztő, hogy azt mondod, feladnád. De mindegy, nem az a lényeg.

Imnunerősítés, méregtelenítés. Szerintem....

2011. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
több éve van ez igy és nem javul! egy kicsit sem! elkeseredésemben irtam, megszeretnék gyógyulni, mert babát szeretnék
2011. nov. 14. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első válaszom hiányos véletlenül küldtem el idő előtt.
2011. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2011. nov. 14. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Tenyésztettek kenetet? Gomba, Ureaplasma, chlamydia, trichamonas, gonorrea ezekre mind érdemes megnézni. Ha már megtörtént akkor azt is megtudják mondani, hogy mire rezisztens az adott gomba/baktérium és ennek megfelelő kezelést tudsz kapni. A vizeleted is tenyésztésre kell küldeni. Ha a vizeleted negatív és csak gombára lesz + a tenyésztés akkor továbbra is szigorú candida diéta, valamint az orvos által felírt gombaölőszerek és immunerősítés. Remélem tudtam segíteni, én is épp ezzel küzdök egyébként, fél év kellett, hogy rájöjjenek, hogy gomba okozza a vizelési és hüvelyi panaszaimat. Jobbulást! Antibiotikumot ne szedj!
2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!