Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ikrek! Mennyi különbséggel...

Ikrek! Mennyi különbséggel jött meg nektek először?

Figyelt kérdés
Ja és légyszi írjátok le, hogy 1 vagy 2 petéjűek vagytok.
2011. júl. 19. 10:01
 1/4 anonim válasza:
én ugyan nem vagyok iker,de van ikerbarátnőm...illetve vannak(nem tudom hogy kéne írnixD) és nekik 2 hónap volt közte
2011. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy ikrek az ikrek,nem azt jelenti,hogy teljesen ugyanolyanok.Kétpetéjűek és egypetéjűeknél egyaránt.A menzesz olyan dolog,hogy nincs két olyan ember,akiknek mindig ugyanúgy és ugyanakkor jönne meg.Ha te iker vagy,nem kell aggódnod,ha esetleg mindkettőtöknek másképp jön meg,ha meg már az agyadra ment az idegesség ennek ellenére is(persze ha 18 alatt vagy akkor természetes,hogy össze-vissza jön meg->de ez is attól függ,hogy mikor jött meg először),akkor menj orvoshoz.
2011. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 nap különbség volt :)
2011. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Második: köszi, de kicsit félreértettél. :) Éppen az történt, hogy azt hallottam amit mondtál, nevezetesen, hogy az ikreknek néha több hónap különbséggel jön meg először. És ezen nagyon meglepődtem, mert nekem meg ikertesómnak 4 nap (!) különbség volt meg először. Kíváncsi voltam ez mennyire különleges.:)

19/L

2011. júl. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!