Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok, és mennyi...

17 éves vagyok, és mennyi lehet az az idő, amennyit még késhet a menszeszem? Pont 8 napja kellet volna, hogy megjöjjön. Ilyenkor mi lehet az oka a menstruációm késésének? :S

Figyelt kérdés

Üdv,


A menstruáció késéséről lenne kérdésem.


17 éves vagyok, és mennyi lehet az az idő, amennyit még késhet a menszeszem? Pont 8 napja kellet volna, hogy megjöjjön.

Idáig még nem volt vele ilyesfajta gondom, nektek ha előfordult ilyen akkor hány napot késet?

És mit kéne tennem, ha még sokáig nem jön meg? Egyátalán.. mitől lehet? Felfázásom kb két hónapja volt már, azóta semmi ilyesmi.


Nem szedek semmilyen tablettát, még szűz vagyok, csak pettingnél tartunk a barátommal.

Nem hiszem, hogytörtént volna ott valami, szóval a terhességet mint okot csak mint legvégső esetben hozzátok fel, amiért ne mjön meg. Nem is tudnám mit kéne olyankor tennem. De elég valószínűtlen, hogy ez lenne az oka :S


Köszönöm a válaszokat


2009. ápr. 2. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

a ciklus 23-35 nap között mozoghat. Elképzelhető, hogy valami miatt késik (időjárási front, hidegvizes zuhanyzás, stressz stb.), de az is, hogy még nem állt be. Ha nagyon aggódsz, keress fel egy orvost. Ha szűz vagy, akkor nem lehetsz terhes. Olyan csak egy volt a világtörténelemben, azóta sem tudta senki utána csinálni. :)

2009. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szijasztok kérlek segítsetek nekem ... a barátommal most vesztettem el a szüzességem védekeztünk is de megpobáltuk úgy is hoyg csak betette nekem gumi nélkül mi lehet a baj ? nem jön meg a menzeszem már vagy 2 hete ???
2011. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!