Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok. Menstruációm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. Menstruációm még nem teljesen állt be, de a legutóbb a 3-4 alkalommal 35 napra jön meg, ám most már a 37. napnál vagyok és nem jött még meg. A barátommal eddig 2x feküdtünk le, óvszerrel védekeztünk. A menszeszem késik mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem szakadt ki az óvszer, de pettingelés közbe egymáshoz értek a nemi szerveink (bugyin-gatyán) keresztül. Nem tudom, hogy volt e már akkor magömlése, de utána olvastam és ettől is teherbe lehet esni. Szerintetek mennyi esélyem van a terhességre. Vagy túl korai még ettől paráznom, lehet csak szimpla menszesz késés?
2011. febr. 4. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bugyin-gatyán keresztül szerintem nem történhetett semmi. Valószínűleg csak késik...
2011. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gyerekvállalás céljából belédélvez, még akkor sem 100%, hogy teherbe is esel. Ennek fényében szerinted mennyi az esélye, hogy alsóneműn keresztüli érintkezéstől teherbeesel?
2011. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek hány nap késés fér még bele?
2011. febr. 4. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egyik bnőmnek, 1 évet késett.
2011. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!