Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruációm 14. ,15....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációm 14. ,15. vagy 16. napján (nem tudom pontosan, mert kissé rendszertelen a menszeszem) feküdtem le a barátommal de kiszakadt az óvszer és a barátom belém élvezett elképzelhető, hogy teherbe estem? Késik a menszeszem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 12:47
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy vettem be esemény utáni tabit egy nappal az eset után.
2011. máj. 27. 12:48
 2/36 napietus ***** válasza:
100%
az semény utáni miatt is káshet. ha bevetted, nem valószínű, hogy terhes vagy.
2011. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy azt olvastam az esemény utáni tabi a beágyazódást nem csak a petesejt kilökődését tudja megakadályozni. Mi van, ha nálam már megtörtént a kilökődés (ovuláció) még az ominózus eset előtt? Most eléggé parázok, mert vettem tesztet és egy halvány csík jelent meg a T betű alatt:S
2011. máj. 27. 13:02
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

14-16 napos a menstruációd? nem úgy értetted, hogy 14-16 nappal a menstruációd után?

amúgy ha rendszertelen, akkor lehetetlen megmondani, hogy mikor van peteérésed, szóval lehetett akár akkor is

amúgy minél hamarabb vetted be utána az eseményutánit, annál kisebb az esélye, hogy terhes lettél


"a tabletta a nemkívánt terhességek 95%-át megakadályozza, ha a védekezés nélküli szexet követően 24 órán belül beveszik, 85%-os lehet az eredmény ha ez az idő 25-48 óra, és 58%-os ha 49-72 óra"


Amúgy ha parázol, csinálj egy tesztet, lehet, hogy az idegeskedés miatt késik, vagy pedig az esemény utáni miatt. A teszt majd megnyugtat.

2011. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 napietus ***** válasza:
hajjaj...a halvány csík is csík...keresd el a nőgyógyászt, ha lehet, még ma, ne várj hétfőig! és írd majd meg, mit mondott!
2011. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Úgy értettem igen, hogy a menszeszem után 14. napon. Sajna a teszt nem nyugtatott meg, muszáj lesz még egyet vennem...
2011. máj. 27. 13:04
 7/36 A kérdező kommentje:
Ma megyek be időpontot kérni de most nagyon el vagyok keseredve itt a küszöbön az érettségi és ki vagyok akadva...
2011. máj. 27. 13:05
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

öhm, kérdező, attól, hogy a kilökődés megtörténik, ha a beágyazodást megakadályozza, akkor nem leszel terhes...

beágyazódás nélkül nem lehetsz terhes...

amúgy mit mondd a terhességi teszt tájékoztatója? ha bármilyen csík van a T-nél akkor terhes vagy, vagy csak ha ilyen-olyan színe van? ezt olvasd el

meg egy csík, vagy két csík kell... szal olvasd el tüzetesen a tájékoztatót

2011. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Egy fórumon azt olvastam, hogy a tabi a beágyazódást nem tudja megakadályozni csak a kilökődést...A tájékoztató szerinta csík erőssége a terhesség különböző szakaszaiban eltérő.
2011. máj. 27. 13:07
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Hát jó hírrel nem tudok szolgálni, csak azzal, hogy tudtommal az ilyen terhességi tesztek nem mutathatnak pozitívat ha nem vagy terhes, csak az fordulhat elő, hogyha terhes is vagy, negatívat mutatnak. Ez azért van, mert ugye terhességi hormonszintet néznek, és az a nem terhes szervezetben nincs ott semmiképp, csak a terhesben ahhoz hogy a teszt kimutassa, el kell érnie egy bizonyos szintet (plusz folyadékbevitel, stb felhigíthatja).

Mindenesetre menj el orvoshoz, ő majd többet tud mondani. Nem tudom hány hetes lennél (beágyazódástól, nem aktustól kell számítani), de valószínűleg ő egy vérteszttel biztosan megtudja mondani, esetleg ultrahang.

Mindenesetre részvétem, hogy ez pont így jött össze neked az érettségi előtt, de próbálj ne erre koncentrálni, mert változtatni nem tudsz rajta.

Ha nagyon szerencséd van, még spontán elvetélhetsz (teljesen természetes, sokszor előfordulhat terhesség elején, sok nő észre se veszi), és a magzat felszívódik. Vagy még megeshet, hogy valami gebasz volt a teszttel, esetleg valami gyártási hiba?

Nah mindenesetre sok szerencsét.

2011. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!