Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lesz már normális?

Mikor lesz már normális?

Figyelt kérdés
28 éves leszek. Állandóan zsíros a bőröm a mellkasomon meg a fejbőrömön. Mindig clean and clear-rel tisztítom már mint a mellkasom. De semmi változás. Ha ezt nem csinálnám tiszta pattanásos gyulladt lenne mindig a bőröm. A hajam fele kihullot a fejtetőmön és állandóan viszket és érzékeny a bőr. A doki azt mondta hogy sok nőnek ilyen panasza van és hogy szedjek fogamzásgátlót az majd kicsit segít. Na most ez már több mint fél éve volt. Semmi változás. Kevés csokit eszem, utálom a cukrot meg a lisztet... sportolok. Miért van még mindig ez? Már soha nem fog vissza nőni a hajam? Miért van mostanában ennyi nőnek hajproblémája?? És mi a megoldás? Mit csinálok rosszul?
2011. júl. 20. 16:22
1 2 3
 1/28 Smartguy86 ***** válasza:

1. Clean & Clear-t hagyd abba, marhaság, csak szárítja a bőrt, amitől még zsírosabb lesz

2. Vitaminhiányos vagy!

2011. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Lehetetlenség. Napi egy alma, banán, reggel zabpehely, délre valami húsos egészséges étel, mindenféle gyümölcs ami még van itthon.
2011. júl. 20. 16:25
 3/28 Smartguy86 ***** válasza:
Bizony, azt elfelejtettem, hogy azért egy teljes vérkép sem ártana, mert hajhullásnál már súlyosabb gondok is lehetnek a háttérben. Gyulladásos gócok pl.
2011. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Smartguy86 ***** válasza:
Lehet, hogy felszívódási problémák miatt nem jut elég vitamin be. Van ilyen! Folyadékot iszol eleget? napi 3-4 liter?
2011. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Annyi orvosnál voltam már. 7-nél már biztos megfordultam. Fel is adtam.
2011. júl. 20. 16:26
 6/28 A kérdező kommentje:
Vizet nagyon nem tudok inni. Nem bírok. Napi 3 pohár lecsúszik. De ha tovább erőltetem akkor hányok.
2011. júl. 20. 16:27
 7/28 A kérdező kommentje:
Anyukám is ilyen kevés vízivó de neki nincs ilyen problémája és egészségtelen ételt eszik. Mégis... :(
2011. júl. 20. 16:29
 8/28 anonim ***** válasza:

Lásd mandulagyulladás krónikusan - nem kell, hogy fájjon, ha az üregeiben megtelepedett valami, akkor onnan kiindulhat ez. És sajnos ezeknek súlyosabb következményei is lehetnek.


Vagy pedig allergia valamire... de muszáj ezzel orvosi szempontból foglalkozni.

2011. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Smartguy86 ***** válasza:
Attól, hogy másnak nincs baja tőle, neked még lehet. 3 pohár, az nagyon kevés! Ha nem szereted a víz "ízét", akkor igyad szörppel, vagy más ízesítéssel. Gyümölcslében, vagy akárhogy!
2011. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A vízivás meg mindenképp kéne, tünetektől függetlenül. Bármikor elájulhatsz a melegben, de hosszú távon legalábbis kicsinálod a veséd. Vérnyomást is hazavágja. Napi 2 liter minimum kéne.
2011. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!