Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyúan zavar. Megnyugodhato...

Iszonyúan zavar. Megnyugodhatok, szerintetek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nem tudom mióta, de már nagyon kis korom óta a nagyajkaim nagyon nagyok (1-1,5 cm-esek, és nagyon rondák). Mert járok úszni, és amikor néha meglátok másokat, senkin nem látok ilyet. Szerintem genetikailag ilyen, de úgy aggódok, mert olyan rondán néz ki. Már egyszer kellett mennem nőgyógyászhoz, és ő egyáltalán nem reagált úgy, mintha nem lenne normális, de engem nagyon zavar, főleg most, hogy a barátnőimmel néha ráakadunk cikkekre magazinokban, amik már a szexről szólnak, és én ilyenkor mindig olyan szarul érzem magam. Szerintetek megnyugodhatok? Nem merem élőben feltenni ezt a kérdés, még anyukámnak se, úgyhogy légyszi normális válaszokat kérek!
2011. júl. 20. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
ha berúzsozod az ajkaidat talán kisebbnek tűnik
2011. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz:) Nemi is tudod, hogy hány nőt érint a dolog. Ez nem valami betegség, ez nem rossz, vagy jó, ez ilyen és kész:) Valakinek erősebb a haja, körme, valakinek ó lába van, valakinek kék a szeme, valakinek barna. Valakinek meg kicsik, valakinek meg nagyon a kisajkai. Én is a nagyok fajtájához tartozom, de soha nem okozott ez még kellemetlen perceket, az eddigi és a jelenlegi párom is szépnek tartja. Szóval nyugi, ez teljesen normális. Majd ha felnősz, és pár év múlva lesz egy barátod, aztán lesz egy másik, te is észreveszed, hogy ő sem egyformák odalenn:)
2011. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kippkopp.

Megnyugtattál, remélem, az enyémeknek sem lesz vele bajuk. (De elírtam, nem 1-1,5, hanem 3,5-4 cm-esek.)

De nagyon szépen köszönöm a választ, megnyugtattál. :)

2011. júl. 20. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Enyémek is akkorák, de soha nem gondoltam volna, hogy ezek nagyok lennének. De komolyan, most ezek nagyok? :)


Amúgy nekem sem mondott még semmit rá a nőgyógyász, 20 éves vagyok.

2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hm, most rákerestem és tényleg nagyok. Szerintem nem csúnyák, olyan szép husisak. :D
2011. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, Te a nagyajkaidról írtál, másnak a kisajkai szoktak nagyobbak lenni a nagyajkainál. Nem tévesztetted el?
2011. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De, igen, eltévesztettem. Kösz, hogy szóltál!
2011. júl. 21. 08:16
 8/10 anonim ***** válasza:
A 07:58-as vagyok. Egyébként nem baj, ha kilógnak a kisajkaid, hiszen minden punci más, de ez semmit nem vesz el egy lány szépségéből!!!
2011. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
enyém is nagyobb. a férjem sosem panaszkodott :D
2011. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hidd el jobb mint a csontos :D

18/F

2013. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!