Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok, lassan...

13 éves lány vagyok, lassan két hete fáj és viszket az ott lent! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Rendesen tisztálkodom, de mégis. Szerintetek? Jaa... még nem menstruálok!
2011. júl. 21. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg gombát szedtél össze. Próbáld meg canesten kenőccsel kívülről kenegetni. Amennyiben nem múlik orvoshoz kellene menned vele.
2011. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen a gyereknőgyógyászt javaslom, felesleges magadon emberkísérleteket végezned. Nem tudod, mi bajod, mi sem tudjuk, minden csak találgatás. Látatlanban orvos sem tudja megmondani, nemhogy olyan fórumozók, akik nem is orvosok.

Nincs miért szégyenkezned, a doki napi 30 ilyen esettel találkozik, mert sajnos bárhol, bármikor össze lehet ilyesmit szedni. Nem függ össze a menstruációval, de még a szüzességgel sem.

Szólj anyukádnak, és irány az orvos, mert magától nem fog elmúlni, csak súlyosabb lesz, pl. megduzzadnak a nyirokcsomók és komoly gyulladás alakul ki.

Ha kapsz rá gyógyszert, akkor meg max. 1 hét alatt elfelejted az egészet.

2011. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

menj el orvoshoz :S

amúgy tudom hogy hülye kérdés de masztizni szoktál?lehet hogy pl koszos kézzel nyúltál oda és összeszedtél valamit ://

13L

2011. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj el!
2011. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam!
2011. júl. 21. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj nőgyógyászhoz, mert egyáltalán nem biztos, hogy hüvelygombád van! Több oka is lehet a viszketésnek! Otthon ne kísérletezz semmivel, mert ha nem tudod mi bajod van, akkor nagyobbat is csinálhatsz, mint amekkora most van!
2011. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ,nem kell elmenned orvoshoz ,mert az ilyen fertőzések könnyen kezelhetőek hüvelytablettával,kenőccsel.
2011. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Julia13... jó nagy butaságot mondtál.

A többiek már elmondták, mi a teendő, irány az orvos!

2011. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, 14 leszek. Canesten kenőccsel kentem minden este kívül-belül, 3 nap alatt megszűnt a viszketés. Nem mentem orvoshoz.
2011. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is elmúlt, bár nekem két hétig tartott, de már semmi :) azért köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 31. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!