Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok, és pár napja...

Lány vagyok, és pár napja viszket a nemiszervem, ha pisilek, csípi ott azt a területet. Miért viszket a nemiszervem?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzés, felfázás? Vagy egyszerűen megvághattam magam a borotvával, és emiatt fáj?

Kellemetlen szag mitől múlik el? Naponta 2x zuhanyzok, intim mosakodó gélt használok. Napközben, pl. suliban érdemes lenne intim törlőkendőt használni wc papír helyett? Vagy irány a nőgyógyász?

18 éves vagyok és 2 hónapja nem éltem szexuális életet (nincs kivel, gondoltam leírom, mielőtt valaki azt gyanítaná, hogy elkaptam valamit).


2009. febr. 26. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász,valószinű gombás fertőzés. Ne használj intim mosogatógélt,mert ilyen esetben inkább árt,mint használ,elég a langyos víz is.
2009. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, de nem lehet, hogy a viszketés a borotválkozás miatt van? Kedden borotválkoztam, azóta viszket... :S
2009. febr. 26. 23:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva a félretett pénzemet nem nőgyógyászra szeretném költeni, ha nem muszáj. Ami a kórházban van, oda minden igénytelen nő jár, mindenki felfekszik az asztalra,igaz lefertőtlenítik, de akkor is visszataszító. Legalábbis a mi kórházunkban! :S
2009. febr. 26. 23:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltál mostanában fürdőhelyen vagy uszodában? Mert gombát onnan is fel lehet szedni. Szerintem a másik válaszolónak igaza van és ilyenkor nem szabad intim mosakodót használni, mert ez gyengíti a savas hatást, ami megöli a baktériumokat. Ha ez fennáll továbbra is, akkor el kell menned orvoshoz. Mikor kezdődött?
2009. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Anyukád nem adna pénzt? Oké,akkor ne költs a pénzed nőgyógyászra,legyenek egészségügyi gondjaid,és legyél meddő. Nem tudom,milyen feleletet vársz.
2009. febr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az egészséednek érnie kéne annyit, hogy erőt veszel magadon, és igenis elmész orvoshoz. ha a saját kórházatokba nem akarsz menni, akkor elmehetsz máshova is, már nincs ilyen, hogy köt a lakhely. (én pl a 4. kerületben lakom, mégis a 12. kerületbe járok nőgyógyászhoz.)

amúgy nem értem, honnan veszed, hogy "sok igénytelen nő" jár a kórházba. az orvosi rendelőkben mindeféle nő meg szokott fordulni. van egy nőgyógyász rezidens ismerősöm, aki egy budai elitkórházban dolgozik, mégis mesélt elképesztő eseteket, amikor olyan nők jelennek meg vizsgálaton, akiken érezni, hogy hetek óta nem mosakodtak... szóval erről ennyit. mint mondtam, én is sztk-rendelőbe járok nődokihoz, és még élek.

ja, és igényes nő vagyok...

egyébként valószínű, hogy vmilyen fertőzést szedtél össze. nem kell ahhoz feltétlen nemi életet élni. velem is előfordult már, hogy a tiédhez hasonló tüneteim voltak, de nekem sem volt akkor már jó ideje szexuális kapcsolatom senkivel.

2009. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én tudom...valószínüleg valami gombás bigyula került...oda, ezért én a Canestent tusnám ajánlani, ezt alkalmazd kb8 alkalommal. Sztem így rendben lesz.
2009. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, kb. augusztus óta nem voltam sehol ilyen nyilvános fürdőben.

Kedden megborotválkoztam, és azóta érzem, hogy elviselhetetlenül viszket.

Nem Pesten lakok, nálunk 1 kórház van az egész városban, és ahol van a nőgyógyász, azon a folyosón van a bőrgyógyászat, és a sok kisebbségi nő oda jár (nőgyógyászhoz), van aki annyira büdös, hogy messziről érezni, hogy hetek óta nem fürdött.

És oda nem szívesen mennék. gondolom, hogy nagyobb városban nincsenek ilyen problémák, de itt sajnos van.

2009. febr. 27. 22:47
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyik "kedves válaszolónak", akit le is pontoztak...:

De anyukám ad pénzt, de ha csak azért viszketek, mert megvágtam magam, nem szeretnék elmenni, és 5000 ft-ot kiadni egy vizsgálatért. Mert megvan annak a pénznek a helye máshol is.

2009. febr. 27. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor maradj tanácstalan,és ne csinálj semmit. Igy látatlanban ezt senki se tudja megmondani. Ha gombás fertőzésed van,a Canesten használhat,de saját fejedtől nem szabadna elkezdened szedni.
2009. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!