Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közép és általános iskolában...

Közép és általános iskolában mennyire gyakori a mell és a punci vizsgálat? Mióta csinálják? (Tapasztalatok, ki érzi hogy igen kellemetlen és megalázó, kor, nem és ahol volt ott mindenki részt vett? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két lányom van 19 és 16 évesek.A nagyobbik most érettségizett a kisebbik 10-es!Az ő iskolájukban ilyen vizsgálat nincs és nem is értem hogyan képzelik az ilyet!Az ember elviszi a gyerekét a nőgyógyászatra vagy a háziorvoshoz ha meg akarja vizsgáltatni!Szerintem megalázó ha ilyet gyerekre kényszerítenek!Én szólnék a szüleimnek,h.védjenek meg ettől!Szülői bele egyezés nélkül nem is csinálhatnának ilyet szerintem!
2011. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 A kérdező kommentje:
mármint felkészülni,ezért kíváncsi voltam mennyire gyakori ez az egész.Meg középsuliba hogyan vizsgálnak?Meg egyáltalán ezt megtehetik,mi van ha én nem akarom,akkor mi lesz?Jó lehet semmi ilyen nem lesz,de ha mégis akkor ha nem akarom mi a teendő?Ezért érdekel.Meg akinek volt egyedül vizsgálata az orvos,vagy libasorban a többiek előtt,milyen érzés volt,mennyire megalázó?
2011. júl. 21. 17:09
 13/83 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk középsuliba nem volt semmiféle vizsgálat sem, kivéve 12. évvégén egy. Amúgy egészségügyi középsuliba jártam. Csak annyi volt nálunk, hogy évente 1X vagy 2X elmentünk fogorvoshoz, mármint megvolt, h hány órakkor és mindenki úgy ment, ahogy akart, aztán meg vissza is a suliba (persze azért 2 buszt mindg lekéstunk véletlen:P). Ami 12.-ben volt, ott meg megmérték a magasságot, testsúlyt, vérnyomást meg ilyenek
2011. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 A kérdező kommentje:
De a fiúkat is vizsgálják meztelenül sokszor egymás előtt és soknak ott is igen égő?De hallottam ilyenről pedig lányoknál is.
2011. júl. 21. 17:12
 15/83 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy lesz,de egyik ismerősőmnél volt,sima középsuliba járt,de nem ismerem annyira őt.
2011. júl. 21. 17:13
 16/83 anonim ***** válasza:

Ja, meg a lúdtalpat is nézte, a bokánkat, hogy hogy áll, talán vérnyomásmérés is volt, de ebben már nem vagyok biztos. Nem volt ciki egyáltalán.

A fiúkat meg korábban mogyorózták, óvodában meg alsóban, ha jól emlékszem.

2011. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
82%

Felnőtt fejjel felháborítónak találom, hogy egymás előtt állunk dideregve libasorba, takargatva amit csak tudsz, és vársz, hogy sorra kerülj.

Ez olyan mintha a nődokinál is bent lennének az utánad jövők...

Még ha fiúk, akkor is. Én az ő helyükben is tiltakoznék.

2011. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
81%

17:07-nek.

Mi az,h.kíváncsi volt szőrösek vagyunk-e?

Mi a fene köze van az iskolaorvosnak ahhoz,h.szőrősek vagytok-e?Miért nem kérdezi meg?De egyáltalán nem értem ezt!Szerintem ez perverz!Én biztos olyat vágtam volna a kezére,h.két hétig a kilincs mellé nyúlkál!!!!!!

2011. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
"meztelenül vizsgálják egymát előtt,libasorba " szerintem ezt nem nagyon tehetik meg...de kényszeríteni meg pláne. Nálunk is csak annyi volt, hogy a pólót le kellet venni(melltartó maradhatott) és megvizsgálták a gerincünket súlyt mértek és magasságot. És azt se egymás előtt. És egyessével.:) Szóval ha te azt mondod, hogy nem, és még anyukád is ír egy levelet, akkor nem tudnak mit tenni. Én most megyek 10.be, de ilyenről nem halottam...Szerintem valamit félre hallottál. :) Nyugi. Milyen iskolába fogsz járni?
2011. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
76%

Egyet értek, szerintem is pervez.

Semmi köze nincs, hogy szőrös-e vagy sem. Vagy nézze meg a hónalját szegénynek, de mi az, hogy benéz a bugyiba???

2011. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!