Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok itthon csinálni, ha...

Mit tudok itthon csinálni, ha felfáztam?

Figyelt kérdés

Sűrű Vizelési inger, csípő érzés, vese táji fájdalom.Ez is jókor tud előjönni, amikor nincs orvos,majd csak hétfőn!Tudnátok nekem valamit mondani, mit tegyek, hogy ezek enyhüljenek? Augmentin? Algoflex f a legerősebb fájdalom csillapítóm, ami itthon van, ezek jók?


köszi


2011. júl. 22. 09:58
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
Igyál sok fogyadékot, hogy mielőbb átmosd magad. Antibiotikumot ne szedj magadtól! (Augmentin)
2011. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudsz menni egy közeli DM-be, gyógyszertárba, akkor vegyél tőzegáfonya teát. Készíts ülőfürdőt belőle.

Jobbulást.

2011. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap jött elő, bár nem csíp, csak nagyon szúrkált a húgyhólyagomnál, meleg vizes borogatást tettem rá, és sok teát iszom, mára már jobb. Ráadásul én hétfőn nyaralni megyek, úgyhogy remélem elmúlik, mert nem szeretném ezzel tölteni a nyaralásom... igyál sokat!
2011. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Felfázásra lehet a patikában kapni tőzegáfonya kapszulát, természetes anyag, recept nélkül kapható, és nagyon jó rá. Szerintem se szedj magadtól antibiotikumot. Ha nagyon fáj, mehet a fájdalomcsillapító.


Igyál sokat, az nagyon fontos.


Én meg ilyenkor beleülök egy nagy kád forró vízbe amibe cickafarfüves és kamillás forrázatot keverek. Ez mindig segít.

2011. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Faluban lakom, sajnos nincs DM, ja és a patika is Hétfőn lesz nyitva.Tusolónk van, nem tudok ülő fürdőzni, Forrót meg nem engedhetek magamra, mert sclerosisos vagyok.Akkor sok folyadék c-vitamin, esetleg kamilla tea? Köszönöm, a válaszokat, amiket írtatok
2011. júl. 22. 10:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet a sok folyadék, a C-vitamin és a kamilla, de az ülőfürdőt is megtudod oldani, ha van akkora lavórotok, hogy beletudsz ülni, vagy legalább a feneked belefér.
2011. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőig nagyon sok idő! Kevesen tudják, hogy a hólyaghurut valójában bakteriális gyulladás, ami gennyképződéssel is jár. Mindenképpen antibiotikumot igényel, és nem szabad vele napokig várni, mert felszállhat a vesékig. Minden faluban van orvosi ügyelet, kell lennie! Szépen menj oda és ott felírnak rá gyógyszert. Ha valamiért nincs ügyelet nálatok, akkor buszra pattansz és be kell menni a városba. 3 nap hosszú idő!!! Jobbulást
2011. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igyál sok kamilla teát, folyadékot, egyél fokhagymát, takard be a derekadat melegbe.
2011. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A vizeletemben van valami üledékféle. Lehet vesehomok?Már alig várom a hétfőt.


Sajnos ügyelet 45 kméterrel odébb van, meg azt sem tudom hogy hol, sosem volt még szükségem rá.Nem részletezem, miért nem tudok elmenni,felesleges, így kivárom a hétfőt és vizelettel együtt elmegyek.

2011. júl. 22. 17:22
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek, ez mind jó tanács,amit adtatok, csak számomra nem mind kivitelezhető.A zöld kéz ment mindenkinek :)
2011. júl. 22. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!