Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy felfáztam?

Lehet hogy felfáztam?

Figyelt kérdés

csíp, meg kicsit fáj ha pisilek, nagyon sűrűn kell mennem pisilni de van amikor nem sok jön, vagy semmi. az alhasam még nem fáj(ezt is olvastam a tünetek közt neten)

és ha tényleg felfázás, mivel tudnám kezelni? muszáj orvoshoz menni?


2011. okt. 15. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy felfáztál. Igyál sokat, és kamillás fürdőt is kipróbálhatod, de ha hétfőig nem lesz jobb, muszáj orvoshoz menned!
2011. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, pl.: csalánteát, cickafark teát, vegyél sós meleg ülőfürdőt, tartsd melegen a hasad, derekad és lábadat. Ha rosszabbodik menj orvoshoz.
2011. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen. Igyál sok vizet, medveszőlőlevél teát, szedj tőzegáfonya kapszulát. De mindezek mellet is javaslom hétfőn a dokit, sőt, ha nagyon fájna, vagy véres a vizeleted, akár az ügyeletet is.
2011. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj orvoshoz. én soha nem szoktam se megfázásnál, se torokfájásnál, de egyszer felfáztam és halasztgattam a dolgot. a vége az lett h vesegyulladást kaptam és éjszaka nem tudtam aludni úgy fájt meg görcsölt. ez tipikusan az a betegség sztem amit jobb minél előbb kezelni (orvosilag is)
2011. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!