Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam vagy mi van velem? :S

Felfáztam vagy mi van velem? :S

Figyelt kérdés

először is szerda óta állandóan pisilnem kell, és ha pisilek a vége felé elkezd fájni, égni és legszívesebben ordítanék :S utána meg olyan mintha nem is pisiltem volna :S

ma elkezdett fájni a derekam is, főleg jobb oldalt, hányingerem is van :(

22/l


2011. okt. 24. 10:40
 1/4 anonim válasza:

Ez felfázásnak tűnik, és ha nem szedsz rá gyógyszert rámehet a vesédre, és vesemedence gyulladást okozhat, melytől ott fáj ahol jelenleg érzékeled. Gyógyszertárban kérj ROWAtinex-et, ez felfázásra jó, és ha jól tudom nem kell doki hozzá, hogy megkapd.

Ha nem javul, menj orvoshoz vele. A vesemedence gyulladás nem jó móka.

2011. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez felfázás. Igyál nagyon sokat, kamillába is beleülhetsz, de ha nem múlik 1-2 napon belül, akkor orvoshoz kell menned. Ha esetleg véreset is pisilnél, akkor viszont azonnal ORVOS!!!
2011. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha derekad is fáj és hányingered van, akkor viszont most menj orvoshoz!
2011. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jubilee ***** válasza:
Irány az orvos. Antibiotikum nélkül súlyos következményei lehetnek a hólyaghurutnak!!!
2011. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!