Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet intim mosakodogelt...

Lehet intim mosakodogelt (Lactacyd pl) szuz lanyoknak is hasznalni?

Figyelt kérdés
Mindig is volt nemi folyasom ami elegge zavar, hordok tisztasagi betetet. 1 nap 1 db eleg, tehat nem NAGYON sok, de azert a betet az kell. Es hat mar emiatt 2x volt hogy leallitottam pettingnel mielott lekerult a bugyim :( szoval azt hallottam hogy a Lactacyd peldaul (vagy ha van tipp mas termekre kerlek mondjatok) lehetseges hogy helyreallitja az enyhebb ilyen problemakat, de azert nem olcso, es ha szuzeknel nem hatekony akkor inkabb nem veszem meg (meg azert nem akarok szexelni vele hamar).
2009. ápr. 4. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Én is használok lactacydot,de szerintem ez nem befolyásolja a folyást.A folyás természetes, bár nekem szüzesség elvesztése után sokkal kevesebb lett,és a menzeszem is beállt, hol azelőtt akár 2 hónapot is késett.Úgyhogy konkrét választ nem tudok adni,de remélem azért segítettem.
2009. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
lehetni lehet, miért ne lehetne? csak azt nem tudom, segít e a problémádon... én azt ajánlanám neked, hogy tégy vele egy próbát...egyet vegyél meg, használd, és majd meglátod van e eredménye, ha nincs akkor nem veszel újabbat, ha van akkor igen
2009. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Előtte mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Én az enyémtől nemrég kérdeztem, hogy lenne-e értelme bármilyen intim lemosót használnom, de azt mondta, hogy nem szabadna, max csak ha ő külön megkér rá. Ezek a lemosók, bár csupa szépeket írnak róluk, képesek felborítani a PH-d, ami tényleg bő folyáshoz, vagy épp szárazsághoz, betegségek/gombák könnyebb kialakulásához vezet.
2009. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszokat :) Hat igen, ugy ertettem azt hogy "lehet"-e hasznalni, hogy van-e ertelme olyan celra amiert nekem kellene! Na majd kiprobalom vegulis egy adagba nem halok bele, csak gondoltam hatha vki tudja hogy mi varhato :)

Elsonek: hehe, ez jo :D orulnek en is ha kevesebb lenne a folyas miutan elvesztem en is :D

2009. ápr. 4. 10:09
 5/14 A kérdező kommentje:
3. valaszado: uhh... na most megijedtem :S dehat a nogyogyasz ha szuz vagyok akkor ugysem tud megvizsgalni belulrol, akkor meg sok ertelme nincs, nem? Mondjuk azt mondtak paran nekem is hogy igazabol nem jok ezek a mosakodo izek es legjobb semmit se hasznalni - ezt tettem eddig epp azert, de a folyas nem lett jobb :S Vegulis lehet hogy akkor ez ilyen genetikai dolog :(
2009. ápr. 4. 10:11
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan elmehetsz szűzen is nőgyógyászhoz, nem fog ártani. A doki amúgy sem úgy vizsgál, hogy könyékig beléd túr. Elmondom mi fog történni, ha elmész hozzá: Levetkőzöl (ajánlatos szoknyában menni ha szégyenlős vagy, mert akkor amíg odasétálsz hozzá, legalább nem 1 szál semmiben teszed), felülsz az asztalra, felteszed a lábaid, ő meg gumikesztyűben, egy pici, fülpiszkáló szerű dologgal óvatosan megsimítja a hüvelybemented - így vesz kenetet. Ezt a kenetet elküldi vizsgálatra, és pár nap múlva megkapod a választ, hogy kell-e valamit használnod.
2009. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a 10:07-es válaszával. Hozzátenném azt is, hogy a tisztasági betét sem feltétlenül jó, ugyanis fenntartja ezt az állapotot. Gondolj bele: egész nap ott van, nem levegőzik a puncid. Azt javasolnám, hogy próbáld meg anélkül. Inkább cserélj bugyit, én is azt csinálom.
2009. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Én elkezdtem intim mosakodós cuccokat használni, 1 évig volt tőle visszatérő gombám.

Nőgyógyászom azt mondta teljesen feleslegesek, hüvelyöblítés, hüvelyflóra visszaállító kúpok orvosi javallatra használhatóak.


Vagy menj el orvoshoz hogy nézzen meg és csináljon egy tenyésztést, vagy pedig bugyicsere, mert jön a meleg és abba a betétbe bele fogsz poshadni.


Másik megoldás, hogy petting előtt kiveszed a betétet.

2009. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
10.07-nek,és a vele egyet értőknek van igazuk! Felesleges intim mosakodót használni,inkább árt,mint használ,nekem is csak kárt okozott. Elég a langyos víz is a tisztálkodásra. Amúgy inkább cserélj naponta 2x bugyit,mint hogy állandóan betét legyen bent,és estére legyen szabadon,ha lehet (lenge pizsama). Ne használj illatos betétet,mert az is irritálja a nunid. Hirtelen ennyi jutott eszembe,de ezek a tanácsok sokaknak bevállt már!
2009. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a Lactacyd egy olyan alap tisztálkodó szer mint a tusfürdő. én nem is tudnám elképzelni nélküle az életem, ugye nem moshatjuk tusfürdővel,mert az felborítja a hüvelyi flórát. Nem értem azokat kik nem hazsnálnak intim lemosót (itt már pl. a nemi életet élőkre gondolok)
2009. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!