Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet intim mosakodogelt...

Lehet intim mosakodogelt (Lactacyd pl) szuz lanyoknak is hasznalni?

Figyelt kérdés
Mindig is volt nemi folyasom ami elegge zavar, hordok tisztasagi betetet. 1 nap 1 db eleg, tehat nem NAGYON sok, de azert a betet az kell. Es hat mar emiatt 2x volt hogy leallitottam pettingnel mielott lekerult a bugyim :( szoval azt hallottam hogy a Lactacyd peldaul (vagy ha van tipp mas termekre kerlek mondjatok) lehetseges hogy helyreallitja az enyhebb ilyen problemakat, de azert nem olcso, es ha szuzeknel nem hatekony akkor inkabb nem veszem meg (meg azert nem akarok szexelni vele hamar).
2009. ápr. 4. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Tejsavas irrigálás időlegesen segíthet. Tamponhasználat is okozhat folyás, vagy ha gyakran víz kerül a hüvelybe.
2009. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

17:38-as:

attól még szoktam mosakodni, amiért nem használok lactacydot. :) Tiszta, langyos vízzel, naponta egyszer. Jó, szex után nyilván mosdok. A lactacyd túl gyakori használata ugyanis felborítja a hüvelyflórát. A hüvelyváladék pedig fertőtlenít és egyensúlyban tartja a hüvelyflórát.

2009. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én nemtudom mire jó ez a laktacid reklám, de csak reklám marad számomra. Nekem ez nem jött be, antalvali.hu az oldal neve ahol értelmes gyógymódot ajánlot egy témában jártas hölgy, aki legalább nem a hasznot nézi, hanem hogy mi lányok egészségesek és szépek maradjunk drága és haszontalan vegyi anyagok nélkül. Folyásra , ha jól emlékszem teacserjét ajánlott Vali, de nézz utána ezen az oldalon, mert ha kérdezel akkor válaszol is a kérdésedre. Jobbulást kívánok és jobb közérzetet neked!

Era

2009. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahogy valaki irta, én se tudnám elképzelni h sima vizzel mosakodjak lent:) Nem lenne meg a komfort érzetem, ráadásul azóta nincs is hüvely folyásom, se viszketés, semmi! Anno még lehetett kapni a Lactacyd irrigálót, az sem tette tönkre a hüvelyflórám, söt...
2011. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!