Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy bizonyítsam be anyukámnak...

Hogy bizonyítsam be anyukámnak, hogy azért nem jön meg normálisan 28 naponként a menzeszem, mert még nem állt be rendesen? Már nagyon idegesít!

Figyelt kérdés

1,5 éve van meg. Idén volt, hogy 2 hónapig nem jött meg, most pedig június 14.-én jött meg utoljára.

Ő azzal jön, hogy azért ilyen szabálytalan a menstruációm, mert éheztetem magam (ez nem igaz).

Linkeljen valaki egy cikket erről légyszí', hogy bebizonyítsam neki, hogy még nem állt be rendesen a mensim.


Bocsi hogy ennyire össze-vissza írtam, de remélem értitek! :)


2011. júl. 22. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
egyszerűbb lenne,ha elmennél gyereknőgyógyászhoz.mert bármiért is szabálytalan,az nem jó. gondolom te is jobban örülnél ha tudnád h mikor várható nem? ne anyukáddal veszekedj,hanem old meg
2011. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb megoldás, ha orvos deríti ki, hogy mitől szabálytalan.
2011. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvos sem tud szerintem ezzel sokat kezdeni, mert velem is ez volt. A google keresőbe beütve biztos találsz erről valamit, de akár a neten keresztül is kérdezhetsz erről nőgyógyászt.
2011. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Ekkora hülyeséget, ha valakinek nem szabályos akkor már automatikusan orvoshoz küldözgetik meg biztos valami baja van. Soha életemben nem volt szabályos nekem sem, pedig már 25 éves vagyok, nincs semmi gond velem, egyszerűen csak ilyen és kész.

Szerintem ne foglalkozz anyukáddal, gondoljon amit akar.

2011. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvos jó ötlet, biztos tudni fogja, hogy a testméreted és a testsúlyod megfelelő-e. A szabálytalan menstruáció lehet betegségtől is, de nem biztos, hogy amiatt van. A kimaradás lehet idegesség miatt is.
2011. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!