Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam meg anyukámnak,...

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy kiszeretném próbálni a tampont?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a betétet, és ezért kiszeretném próbálni a tampont.

14 éves lány vagyok, már 1 éve megvan, de most kezd rendszeressé válni.

Én a mini tamponra gondoltam, hiszen az kicsi, és szerintem az lenne a jó nekem.

Hogyan mondjam meg anyukámnak, hogy kiszeretném próbálni? Vagy csak egyszerűen mondjam meg, hogy a betétet utálom, és emiatt kiszeretném próbálni?

Ti hány éves korotoktól kezdtetek tampont használni?

Köszi a válaszokat :)


2011. aug. 30. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy leírtad. :)

Én 20 évesen használtam először, de feleslegesen féltem tőle, ha tudom, milyen, már korábban is kipróbáltam volna. Viszont olvasd el a papírját, és mindent tarts be, amit írnak. (Higiénia, csere stb.)

2011. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És igen a higiéniára figyelni fogok, mert nem akarok fertőzéseket elkapni :S :)

2011. aug. 30. 14:14
 3/18 anonim válasza:
100%
szia én is nem rég kérdeztem meg mert gyűlölőm a betétet de nem engedte meg ne tudd meg miknek lehordott az mondta hogy azt csak a k...vák használnak
2011. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor kaptuk a suliban az eü-csomagot, anyukám lenyúlta belőle a tampont, mondván, hogy nem kell az nekem.

Így aztán bennem fel se merült, hogy elmondjam neki, hogy kipróbálnám.

Vettem egy csomaggal egy nyugodt napon, és szántam jó sok időt a próbálkozásra.

(Azóta mondjuk már visszatértem a betétre, tampont már nem használok, de volt, hogy ez mentett meg a totál szétázástól.)

2011. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Mi ebben olyan bonyolult? Megmondod, hogy nem szereted a betétet, ezért tampont szeretnél használni.
2011. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha gondolod, én elmonhatom neki.
2011. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most 16 évesen probáltam ki. Szerintem mond meg anyukádnak, hogy már utálod a betétet és kérdezd meg tőle, hogy esetleg nem vesz neked tampont, hogy probáld ki. Én is féltem anyukámtól megkérdezni de egyszer muszály volt és felhoztam neki a témát, aztán ő vett nekem két darabot és kiprobáltam. Utánna még vettem én magamnak.

16/L

2011. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ezekszerint én is k.rva vagyok mert tampont használok :)

szerintem mondd meg neki hogy rühelled a betétet,és szeretnél tampont használni

ennyi

ha normális,tuti nem csesz le

13l

2011. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki nyugodtan, nem lesz gond meglátod!:)

Én 16 vagyok és most szeretném kipróbálni...:)

2011. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mond el neki, vagy menj el a boltba vegyél egy dobozzal és próbáld ki! Nincs ebbe semmi szégyen,de még csak krvás sem. Nálunk az elején megegyezés született,kipróbáltam,otthon betét,ha elmentem valahová, akkor a számomra kényelmesebb tampon.Aztán szép lassan teljesen átálltam a tamponra!
2011. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!