Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznál, írt fel...

Voltam nőgyógyásznál, írt fel nekem kúpot meg egy szem gyógyszert, de semmi eredménye nem volt. Most megint vissza fogok menni. Most valami mást fog felírni vagy ugyanezt?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy valami erősebbet ír fel?
2011. júl. 23. 18:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Pontosan mi okozza a tuneteidet?Baktérium,gomba,egyéb mikróbák?Ezt nem vizsgálták ki?
2011. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A sok eredménytelen kezeléstol csak még ellenállobbak lesznek a kórokozók.
2011. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnád a természstes gyógymódokat is.

Pl ezustkolloid,grapefruitmag csepp,sok fokhagyma,kulsoleg higítva teafaolaj,grapefruitmag csepp,borax glycerin,ezustkolloid.

2011. júl. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Az ezustkolloid természetes gomba,baci és virusolo.

Belsoleg szedni és irrigálni is lehet vele:

Dr Juice ezustkolloid és Dr Juice Feminakit irrigátor

2011. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz gyogynovényes ulofurdoket is:cickafark,koromvirág,diolevél teábol vagy levendula illoolajjal.

Végezhetsz huvelyoblítést cickafark,koromvirág teával,rozsa-levendula illoolajjal-vízzel higitva,teafaolajos irrigálást.Olvass utána ezeknek.

2011. júl. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Annyi volt az egész, hogy elmentem, leöltöztem és ott alul elkezdett matatni (nem tudom mit csinált, azzal voltam elfoglalva, hogy ne remegjek annyira) és utána mondta, hogy ez egy kis fertőzés. És akkor írt rá egy szem gyógyszert meg kúpot és mehettem kiváltani. Nem vett kenetet, és semmilyen vizsgálatot nem csinált. Amúgy a papírra az van írva, hogy a hüvely heveny gyulladása.


Ez a nődoki ingyenes, van valahol a városom környékén egy olyan, akinek 5 ezret (azt hiszem ennyit) kell fizetni, és alaposabban megvizsgál. De hát anyám tudod mikor fog ezért fizetni.. Akkor is tök hül*ének nézett amikor elkértem tőle a személyimet és mondtam, hogy nődokihoz kell..


Amúgy csak vízzel mosakodom ott lent, wcre sem ülök rá, hanem csak gugolok, intim törlőkendőt nagyon ritkán használok (de az is régebben volt), tampont meg nem tudok használni úgy hogy ne használok.

2011. júl. 24. 11:09
 17/25 anonim ***** válasza:

Sajnos elég szomoru,hogy sok olyan orvos van,aki meg sem vizsgál rendesen,ki sem deríti,hogy mi okozza a fertozést,és csak ugy találomra osztogatja a gyogyszereket.


Itt most a te egyészségedrol van szo.A huvelygyulladást,ha nem kezelik ki idoben,rendesen,akkor rámehet a gyulladás a méhedre,petefészkedre,kismedence gyulladást,méhszájsebet,meddoséget okozhat.


Mondd meg a dokinak,hogy csináltasson huvelyváladék vizsgálatott,vagy menj el egy másik dokihoz,aki nem fog félrekezelni.


A sok eredménytelen kezeléstol,ha nem a megfelelo gyogyszert adják,nem szunik meg a fertozés,csak még ellenállobb lesz a korokozo,és még nehezebbb lesz meggyogyulni.

2011. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Már bocs,de ha anyád hulyének nézett,azért mert torodsz az egészségeddel,és meg akarod elozni a bajt,akkor az o fejével lehetnek gondok.


Ennyire nem számít neki,hogy a gyereke egészséges legyen?

Mondd el neki,hogy mi a baj,kísérjen el téged egy megbízhato orvoshoz,és vizsgáltasd ki rendesen magad.


Szerintem cselekedj idoben,mert minél tovább tart egy fertozés,annál nehezebb kikezelni.

2011. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Talán anyukád nem jár nogyogyászhoz,hogy téged hulyének néz?


Esetleg téged a gólya hozott,vagy segítség nélkul kimásztál anyukád pocakjábol?


Neki nem voltak még nogyogyászati problémái?

2011. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2011. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!