Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznál, írt fel...

Voltam nőgyógyásznál, írt fel nekem kúpot meg egy szem gyógyszert, de semmi eredménye nem volt. Most megint vissza fogok menni. Most valami mást fog felírni vagy ugyanezt?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy valami erősebbet ír fel?
2011. júl. 23. 18:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Anyával nem megyek én sehova, főleg nem orvoshoz. De nem is vinne el fizetőshöz. Ismerem már. Azt sem hiszi el, hogy lúdtalpam van, hiába mondta az orvos.


Majd a jövő héten elmegyek nődokihoz, remélem akkor más lesz. Egyébként kérhetem azt, hogy csináltasson hüvelyváladék vizsgálatot?

Amúgy hogyha ezután sem lesz semmi változás akkor a saját pénzemből elmegyek majd fizetőshöz.

15 éves vagyok.

És igen, anyukám is szokott járni nőgyógyászhoz, neki is volt már fertőzése és nem is egyszer.

2011. júl. 24. 15:43
 22/25 anonim ***** válasza:

Akkor magyarázd el anyukádnak,hogy milyen bajaid lehetnek abbol,ha nem kezelik ki rendesen a fertozésedet.

Vagy azt akarja,hogy a lányának ilyen fiatalon komolyabb nogyogyászati betegségei legyenek?


Persze,hogy kérheted a dokitol a vizsgálatot.

Mondd el,hogy nem szunt meg a fetozés,nem volt megfelelo a gyogyszer.

Szeretnéd,ha a huvelyváladékbol mintát venne,elkuldené a laborba,ahol megcsinálnák a tenyésztést baktériumra,gombára,és gyogyszer érzékenységi vizsgálatot csinálnának-hogy milyen gyogyszerre érzékenyek a korokozok.Emellett,ha ugy gondolja,vizeletminát is vehet,hogy a hugyutakon nics-e fertozés.


Egy lelkiismerets orvos ezt magátol is megcsinálja.


Vagy csinálhatod ugy is,hogy elmész bakterologushoz,o leveszi a mintát,megállapítja,hogy mi okozza a panaszokat.

Ezzel az eredménnyel elmész nogyogyászhoz,odaadod neki,és o a megfleleo gyogyszert irja ki,a megfelelo ideig,a megfelelo mennyiségben,hogy hasson.


Az a fontos,hogy mielot huvelyváladék vizsgálatot csinálnak,elotte egy héttel nem szabad semmilyen gyogyszert vagy huvelykupot használni,mert nem lesz pontos az eredmény,és lehet,hogy nem fog kimutatni semmit,a gyogyszer végett,pedig ott van a korokozo.

2011. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát mutasd meg anyukádnak az orvosi leletedet.

Akkor sem hiszi el,ha az orra elé nyomod az eredményt?

2011. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Hát mivel el kellett tőle kérni a személyimet, mondta, hogy ha végeztem szóljak oda neki, hogy mi a helyzet. Elmentem hozzá és mondtam neki. Hát elhitte, mert nyilván recept is volt nálam (kértem is tőle pénzt). Annyit mondott még, hogy emiatt nem kell megijednem. Mondom jól van.


De most hiába megyek oda hozzá, hogy ebből nagyobb baj is lehet, vigyen fizetőshöz, azzal jönne, hogy hát mi bajom lenne.

Szerintem csak azért mert 15 éves vagyok azt hiszi, hogy én hül*e vagyok és nekem semmi bajom nem lehet.

2011. júl. 24. 16:12
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem minden dokinál kell vagyonokat fizetni.

Anyukádnak nem ér meg ennyit az egészséged?

Akkor menjetek olyanhoz,aki nem fizetos,de megbízhato és megcsinálja a vizsgálatokat.

2011. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!