Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 napja késik a menstruációm,...

Dinco kérdése:

15 napja késik a menstruációm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
tehát, 15 napja jött meg utoljára a menstruációm, viszont szokott görcsölgetni a hasam. vettem tesztet egy hete kb. az negatív lett. 1-én megyek nőgyógyászhoz, góc kutatás miatt. félek a két dologtól hogy vajon terhes vagyok e vagy valami baj lehet. segítsetek!! :(
2011. júl. 23. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha 15 napja jött meg akkor még nem kell menstruálnod.
2011. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
ugy néz ki terhes vagy :) grat hozzáá :D
2011. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha 15 napja volt a menszeszed, akkor mitõl félsz?A ciklus 28-ik naptól kezdõdik. Viszont ha 15 napja a rendes ciklus utàn nem jött meg ott màr bibi van.
2011. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kor? Hány éve van menstruációd,ha 1-2éve,akkor még nincs beállva,és össze vissza van,meg leehet teljes kimaradás is. De,ha már minden rendbe állt,lehet sok késés ,ha valamitől nagyon stresszeled magad, vagy idegeskedsz , problémáid vannak . Stb. Sok oka lehet.
2011. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. kommentozó kössz a bíztatást.. (Y)

elírtam.. 15 napja késik. eddig általában meg szokott jönni rendesen pár nap késéssel vagy max 1hét. 19. vagyok. sokat stresszelek az igaz. de vettem terhességi tesztet és az negativ lett. szerintem veszek még egyet majd :S

2011. júl. 24. 10:00
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

de nem érted?

15 napja késik? vagyis az azt jelenti hogy megjött neked 28 naponta és pl, ha 15-nappal kellett volna neki megjönnie és azóta nem jött meg az azt jelenti hogy késett 15 napot szóval lehet terhes vagy HA KÖZÖSÜLTÉL!!!


15/F vagyok és én fel tudom fogni már bocs de te miért nem tudod?


Mert te azt mondod 15 nappal ezelőtt JÖTT MEG szóval semmi bajod mert 28. napon kell megjönnie mivel most volt 19 akkor még 9 nap múlva jön meg. És az nem késés


majd ha 36 napja nem jött meg vagy 1,5 hónapja na az már gáz

2011. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mért ne érteném?? istenem. az előbb írtam hogy elírtam mert 15 napja késik és NEM 15 napja jött meg. tehát igen 1,5 hónapja nem menstruálok... de nem csak azért félek hogy terhes lehetek, hanem attól is hogy netán valami más bajom van, mondjuk valami ciszta vagy talán rosszabb...
2011. júl. 24. 13:58
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

de csak akkor lehetsz terhes ha közösültél

miért akkor megb**zott egy gyerek? védekezés nélkül? MEGÉRDEMLED! ha nem bas**ott meg senki akkor miért lennél terhes? a vibrátortól?

2011. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg nem vagy terhes, mert az ennyi idős terhességet (1 hetes késés után csináltad) már minden teszt kimutatna.

Lehet, hogy az idegeskedés miatt késik vagy akár ki is marad. Nekem is volt olyan stresszesebb vizsgaidőszakom, hogy 2 hónapig nem jött meg. Orvosnál is voltam, de semmi bajom sem volt. Nyugi, elsején elmész a dokihoz és ő majd megmondja, hogy mi a helyzet. Tudom, hogy rossz dolog a bizonytalanság, én múltkor napokig nem tudtam aludni, mert P3 lett a citológiám, aztán kiderült, hogy csak egy kis gyulladás volt, ami gyógyszerrel egy hét alatt elmúlt. 30/N

2011. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem egy gyerek baszott meg, hanem van barátom... tudod egy kis udvariasság nem árt néha.. :S :/


hát igen végül is majd kiderül :) csak aggódok. köszönöm a választ :)

2011. júl. 24. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!