Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a menzesz, lehet ez a...

Kesik a menzesz, lehet ez a hirtelen fogyastol?

Figyelt kérdés
most kezdtem el szedni egy un. Tomato light fogyo tablettat. korulbelul ket kilot leadtam az elmult 4-5 nap alatt, valamint nagyon keveset ettem. lehetseges, hogy hirtelen fogyastol kessen a havi?
2011. júl. 24. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
igen,ezzel is jelzi a szervezeted,hogy nem oké amit csinálsz.
2011. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2 kiló leadása 5 nap alatt egészségtelen dolog!


Heti 0,5-1 kiló a normális.


Normálisan kellene étkezni, mert nem biztos, hogy csak késik a menstruációd, az ilyen drasztikus fogyásoktól akár meg is szűnhet!!

2011. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, késhet fogyástól.
2011. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, szinte biztos. Az is lehet, hogy nem is jön meg ebben a hónapban, és ha folytatod, azután se.

Tomato light? Nem találtam a neten. :D

2011. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tomato plant weight loss. vmi iesmi. koszonom a kommenteket, akkor valszeg, hogy ez az oka.
2011. júl. 24. 13:13
 6/10 Mr23 ***** válasza:
hát én nem tudom a gyógyszer működési elvét de ha zsírt "zabál" akkor az abban oldódott méreg anyagok is okozhatják... ha meg vízhajtó akkor meg az a bibi...
2011. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mr23 ***** válasza:
ja és a terhességtől is késhet...
2011. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy terhessegtol keshet :D de nemvolt egyuttlet.
2011. júl. 24. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.

pár éve én is elkezdtem drasztikusan fogyózni,ilyen hülye fogyis bogyókat is szedtem.húsz kiló lement ugyan 3 hó alatt kb.a vége az lett,hogy majdnem kórházban kötöttem ki,hiánybetegségek,szívproblémák miatt.

a menstruációm elmaradt a nőgyógyász közölte hogy akár meddővé is válhattam.(visszasorvadt a méhem egy 8 éves gyerek méhéhez hasonlított)nah akkor kezdtem el rendesen enni,sport és normális kaja mellett visszajött a leadott súlyoma fog.gátló miatt amit erre írt,de legalább visszajött a menzim.

mikor visszamentem az orvoshoz csodálkozott,hogy ilyen hamar visszaállt.

azt mondta általában két év kell mire visszajön a menstruáció.

tényleg ne akarj ilyen gyorsan fogyni,mert nincs értelme.

2011. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat most ertem. szerencse h csak mostkezdtem nemis fogom folytatni. remelem megjon a havim megis:-s terhesseg ugyan gondolom kizarhato egyuttlet nemvolt, mas igen dehat ugy nemigen van esely teherbeesnem
2011. júl. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!