Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hirtelen fogyástól hullhat...

A hirtelen fogyástól hullhat az ember haja?

Figyelt kérdés
Szülés után 3 hónappal nagyon hullott a hajam, de a Forcapl kapszula megállította nagyjából és visszafordította a folyamatot. Most már azóta 6 hónap telt el, és most megint elkezdődött. Az utóbbi 1 hónapban 5 kg-ot fogytam, úgy hogy nem is akartam, csak jött. MIndenki azzal szekál hogy gebe vagyok, de nagyobb probléma hogy gyakran megy a hasam és hullik a hajam. Mit tegyek? más is volt már így?
2009. dec. 14. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aha :S Én lefogytam 30kg-t és kopaszodtam. Csomókban hullott a hajam. Nekem a DMes Das Gesunde Plus (Cink plus) hajvitamin jött be. Nagyon szépen megsűrödött a hajam és ráadásul nem drága (60 kapszula és vmi 600ft).
2009. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!!!!!!!
2009. dec. 14. 14:57
 3/3 anonim válasza:
Anyám is fogyott 20 kg-ot és neki is eléggé durván hulott a haja aztmondta azért van mert ahogy az ember lefogy nincs elég vitamin vagy vmi ijesmi a lényeg h fogyó kúra közbe érdemes szedni vitaminokat és ez elvileg megelőzi a bajt =)
2009. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!