Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek lehetnek az első menstruá...

Ezek lehetnek az első menstruációm jelei?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, és párszor találtam a bugyimban száradt, fehér valamit. A melleim már elkezdtem nőni, már szőrősödöm, és nagyon gyakori hogy iszonyú gyorsan változik hangulatom. Sokszor mindenen felidegesítem magam, aztán a következő percben már felhőtlen boldog vagyok, aztán hirtelen gondterhelt, stb. Konkrétan barnás folyásom még nem volt (legalábbis nem emlékszem rá). Ezek utalhatnak arra, hogy meg fog jönni?
2011. júl. 25. 12:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon úgy néz ki, hogy hamarosan menstruálni fogsz.
2011. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) De még írjatok! :)
2011. júl. 25. 12:51
 3/38 anonim ***** válasza:
11 évesen nekem is így volt, 12 évesen meg is jött:)
2011. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Láttok valami icipici esélyt arra, hogy még idén nyáron megjön? Mivel én vagyok a legfiatalabb az osztályból, lehet, hogy egy csomó oszt. társamnak meglesz a nyáron, és a "melltartós nagymenők" (pff...) szemében sztem megint nyomi leszek... Igaz, sok embert kibeszélnek egyesek, pölö azokat akik nem hordanak melltartót.
2011. júl. 25. 21:48
 5/38 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális dolog valakit a testi fejlettsége alapján megítélni! Erről senki nem tehet. Mindenki más időben fejlődik. Aki ez alapján ítél meg Téged, és nem a belső tulajdonságaid alapján, azzal ne foglalkozz!
2011. júl. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a bíztatást! :) :)

Egyébként ma reggel fájt a hasam, és amikor utána elmentem WC -re, akkor láttam már megint azt a megszáradt fehér valamit! Ez is egy jel?

2011. júl. 26. 10:14
 7/38 anonim ***** válasza:
Az a megszáradt valami fehérfolyás volt, de ebből nem lehet tudni, hogy mikor fogsz menstruálni.
2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
És mik a legközelebbi jelei annak, hogy megjön? Mármint, tudom, hogy nem állapítható meg az időpont. De vannak olyan tünetek, amikből nagyjából meg lehet mondani, hogy már nagyon nagyon közel jár vki?
2011. júl. 26. 12:08
 9/38 anonim ***** válasza:
Fáj a hasad, derekad, levert vagy, ingerlékeny, és barna folyásod lehet.
2011. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

A derekam valamelyik nap fájt (ez eddig csak egyszer volt), a hasam szokott fájni, ha a levert alatt a gondterheltet is lehet érteni, akkor igen, elég ingerlékeny is vagyok (sokszor ok nélkül kiabálok, veszekszek a hugommal, amit utólag nagyon bánok), amint mondtam, barna folyásom eddig nem volt.

Ebből lehet valamire következtetni? Bocs, hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel, de kíváncsi vagyok, milyen érzés lehet. :)

2011. júl. 26. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!