Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak olyankor,...

Mit csináljak olyankor, amikor nem tudom feldugni a tampont?

Figyelt kérdés

Kb minden 3-4. menzeszemnél nagyon lent van a méhszájam, és egy kínszenvedés a tampon feldugása :S

Ilyenkor mit csináljak?


Betétet NEM fogok használni, szóval valami megoldás kéne erre..


16/L


2011. júl. 25. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
intim kehely? Azt nem kell olyan magasra felrakni
2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ezesetben szenvedj.
2011. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne erőltesd, hanem válts másra. Cak bajt okozol magadnak a gyömöszöléssel.
2011. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó de mégis mire váltsak?:)

Ettől a kehelytől eléggé parázok, na meg nem olcsó.. És ha nem jön be?:/

2011. júl. 25. 21:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy adottság, tapasztalatból tudom. Más választásod nincs. Marad a betét, vagy a vatta. Miért idegenkedsz a betéttől, ha ilyen kellemetlenséget okoz a tampon? Én egyszer jól be is lázasodtam a tampontól és ügyeletet kellett hívni.
2011. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy minden 3-4. menzeszemnél van lejjebb. Csak erre az időszakra kéne más megoldás.


A betét meg egyszerűen undorító. Csörög, zavar, nem ragad, olyan mint egy pelus.. Ráadásul éjjel nagyon hülye pózokban alszok, kifolyna mellette...

Nagyon utálom, már 4 éve csak tamponozok

2011. júl. 25. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Pedig több megoldás nincs, az említetteken kívül. Ha csak nem találsz fel Te vmit :)

Amúgy én pl egyáltalán nem tudok tampont használni. Fogalmam sincs miért nem megy, pedig nem vagyok már gyerek. Többször neki futottam, de nem megy. Én megbékéltem a betéttel, azt a néhány napot ki lehet bírni vele.

Egyébként Te is nő vagy, ismered a lehetőségeket. Mégis mit vársz? Ha nem vagy hajlandó elviselni a betétet akkor szenvedj a tamponnal.

2011. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Használj betétet!
2011. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
minivel kezdj,ob a legjobb;) tedd föl ez egyik lávad egy székre lazulj el és óvatosas kicsit ferdén nyomd föl a hüvelyedbe úgy hogy ne érezd,és a madzag kilógjon,esetleg kicsit krémezd be a tampon végét úgy jobban fölcsúszik,néha énis így csinálom,
2011. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De mint írtam, nem vagyok kezdő. 4 éve használok tampont -.-
2011. júl. 27. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!