Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuzen a nogyogyasz megvizsgal...

Szuzen a nogyogyasz megvizsgal (belulrol is)?

Figyelt kérdés
Tehat meg szuz vagyok de egy problema megelozese vegett el kell mennem egy nogyogyaszhoz, viszont nem tudom hogy igy megvizsgal-e ott is. Kell neki szolni elore hogy szuz vagyok?
2011. júl. 25. 22:26
 1/6 anonim válasza:
Szólj neki!Amúgy én is szűzen voltam de belenézett valami géppel és látta is hogy az vagyok nem kellett neki szólnom!Azt mondta így nem nyúl belém!Jó hát nem pont így mondta de ez volt a lényege és nem is nyúlt be!De azért szólj neki a biztonság kedvéért!
2011. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ertem, koszi:)
2011. júl. 25. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Tessék, ezekből a cikkekből talán minden kérdésedre választ kapsz.

2011. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Engem simán megvizsgált, csak vékonyabb volt a kacsa.Nem fájt egyáltalán.

2011. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok, de megvizsgált belül is. Szerintem szólj neki mindenesetre, mert nem minden esetben tudják megállapítani, hogy szűz e az illető.
2011. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem is megvizsgált. bár én nem önszántamból mentem, elájultam, mikor pont látogatóban voltunk a nőgyógyászaton. így egyértelmű volt. de mikor másnap vissza kellett mennem, már csak uh volt.
2011. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!