Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy észre hogy megindult az...

Hogy észre hogy megindult az első mestruációs vérzésed? Mit csináltál éppen mikor észrevetted?

Figyelt kérdés
?
2011. júl. 26. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ballagásom napján volt,már mindenki elment vendég,és amikor leültem az ülőgarnítúrára,olyan fura érzést éreztem ott lent,mintha fájt volna a puncim,nagyon fura érzés volt,elmentem wc-re pisilni,és láttam hogy barnás a bugyim,amikor kitöröltem már véres volt,szóltam tesómnak,aztán anyukámnak,aztán betét,és lefeküdtem,de másnap alig bírtam menni,úgy fájt..
2011. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úr isten pont azon gondolkodtam hogy mi van ha akkor jön meg? Nekem semmim sem fáj, pisilés közben vettem észre tegnap.. köszönöm a választ :)
2011. júl. 26. 01:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú az enyém elég cikis volt, mert napokig nem véreztem rendesen csak barna foltok voltak a bugyimon, egész kicsik, azt hittem, h velem van a baj és rosszul törlöm ki a fenekem. Aztán tesi előtt már átöltöztem, elmentem pisilni, és akkor esett le a tantusz. 13 voltam akkor :) Így visszagondolva olyan kis hülye voltam :D 22/L
2011. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
iskolában, elmentem pisilni, és tiszta vér voltam, haza gyalogoltam, a hasam is fájt (még jó hogy pont fekete nadrág volt rajtam), és mikor visszamentem mindenki kérdezgetett, hogy hol voltam. elég gáz volt
2011. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon emlékszem de azt tudom hogy otthon voltam.. szóval nem volt semmi különös.
2011. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Apával kocsit takarítottunk, közben elmentem pisilni, és akkor láttam, h véres a bugyim. Kézremegés, izzadás, úristen!

Bár tudtam, h mensi, de enyhébb frász megvolt mellette :D

2011. júl. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos adódhatnak kellemetlen szituációk.
2011. júl. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsés voltam. 12 éves koromban utolsó órám után elmentem pisilni, és láttam egy kis barna foltot a bugyimon. Ekkor már sejtettem. Haza sétáltam (10 percre laktam a sulitól). Aztán felhívtam anyát és elmeséltem neki, ő meg elmondta hol találok betétet.

Egyébként ha valaki fél, hogy kínos helyzetben jön meg neki, ünnepélyen, ballagáson ilyesmi. Az nyugodtan elővigyázatosságból betehet a bugyijába egy vékony betétet, azokat még tangával is lehet hordani, mert simán be tudod hajtani és nem látszik, de mégis biztonságban érezheted magad. A tampont ilyenkor még nem ajánlanám!

2011. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is suliba, mikor 13 voltam, ráadásul tesi óra előtt... de csak picit, és először nekem sem esett le, aztán hazamentem, észrevettem és úgy örültem.. :D már régóta vártam, hogy megjöjjön.... :D 17/L
2011. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ÉN reggel felkeltem...éreztem mintha mozgott volna a puncim...megjött :D 12 vagyok most leszek 13... még máig is olyan izzadás remegés ilyedtség mikor megjön...
2011. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!