Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázást hogy tudom gyorsan...

Felfázást hogy tudom gyorsan kikúrálni?

Figyelt kérdés
Tegnaptól álandoan azt érzem hogy éget és pisilnem kell,10percenként wc-re járok. Elöttevelo nap nem fázhattam meg mert egész nap ithon voltam bent.
2011. júl. 26. 10:34
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
Sok folyadék!
2011. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikummal. Ugyanis a "felfázás" bakteriális hólyaggyulladást jelent. Orvoshoz kell vele menni, aki néz egy vizeletet és ad gyógyszert. Kezelés nélkül vesemedencegyulladás lehet belőle.
2011. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

10:46-osnak igaza van. Én is jártam már úgy, hogy a fertőzés felment a vesémre, senkinek nem kívánom azt a fájdalmat.

Addig is, míg nem jutsz el orvoshoz, vegyél ülőfürdőt kamilla vagy vörösáfonya teával.

2011. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én mindig felfázok:( sajnos antibiotikum szedése kell:( és utána ha lehet legyen védve a derekad és a talpad. én azóta szedek tőzegáfonya kapszulát!!
2011. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadékot igyál, de orvoshoz mindenképpen menj el.
2011. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
forró vizes seggáztatás és tőzegáfonya ezerrel,de az urogin is jó,csak valami édessel vedd be.
2011. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadék + vörösáfonya (tőzegáfonya) kapszula
2011. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van egy homeopátiás bogyó neve gentos, én azt szoktam, ha fel vagyok fázva. nekem az haszál.
2011. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha még idoben elkezded inni a medveszolo levél teát,akkor akár meg is gyógyulhatsz.

Nagyon hatásos.

2011. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!