Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázást közös wc használatta...

Felfázást közös wc használattal el lehet kapni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy többféleképpen lehet összeszedni, mint pl. talpon keresztül, vagy hidegre ülve...

Párom unokahúga erősen felfázott majd kikezelték de visszatért és most a fájdalmon túl néha már vér is van a vizeletében így megint kapott rá antibiotikumot.

Néha nálunk is elmegy pisilni, persze letörlöm utána a deszkát, de a múltkor elfelejtettem, nem tudom így elkaphattam-e.


2011. okt. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen a módon biztosan nem kapod el. Én is úgy tudom, vagy lábról felfázva, vagy hideg helyen ülve lehet felfázást kapni. Szerintem az unokahugod nem kezeltette ki magát teljesen, vagy hamarabb abbahagyta a gyógyszer szedését, mint ahogy azt az orvos neki előírta. De ez legyen az ő baja. Te ne aggódj!
2011. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet elkapni mivel nem fertőzéses eredetű betegség, hanem a hideg kiváltotta gyulladás okozza.

Az más dolog, hogy a gyulladás gennyesedéssel járhat ami viszont már fertőz, de azt ilyen egyszerűen, pláne csupán egyszeri alkalom után nem valószínű, hogy elkapod.

2011. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért aggódom legfőképp, mert épp a második gyermekünk megfoganásán dolgozunk, így sokkal jobban félek minden ilyesmitől és azért ez mégiscsak egy húgyúti fertőzés, én pedig nem tudom, hogy közös wc-vel elkapható-e.

2011. okt. 26. 20:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Gyorsabb voltál második :)

Neked is köszi!

Akkor nem aggódom annyira.

Persze ezután is letörlöm azért :)

2011. okt. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!