Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyünk, ha a párommal...

Mit tegyünk, ha a párommal gyereket szeretnénk, mire figyeljünk, gyógyszerek stb? mennyi idő alatt sikerülhet teherbe esnem? Kinek mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel a dolog,mások véleményére is kiváncsi vagyok,ha sikerül meddig dolgozhatok ha fizikai munkát végzek?stb...
2009. ápr. 6. 12:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Nézd meg a teherbeesés kategóriát, ott nagyon sok jó dolgot találsz ezekkel kapcsolatban. :)
2009. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2-3 hét utän sikerült is a baba..vicces lehet,de én gyertyäban älltam mindig,minden szeretkezés utän,a pärom tartotta néha aläbamat..:):).tehät igy jol feltudott folyni..valahol olvastam ezt hogy ez hasznos!hät valoban...:).menj el orvoshoz,kéRdezd meg milyen vitaminokat szedjél.én elevitet szedtem amikor terhes lettem.meg c vitamint.
2009. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Van akinek 1 perc alatt, de többeknek 5 perc kellett, ritkán ennek a kétszerese, vagy 3-4 szerese.


A lényeg az, hogy az ovoláció előtt , közben és utána legyen nemi élet, és fejen állni általában nem szükséges, védekezni pedig tilos.

Ha nincs semmi gond, "egyik oldalról sem", akkor a dolog működik, semmi extra nem szükséges.

Így legyen.

A fizikai munka azért kell, a szexhez.

Ha már terhes vagy, és a félidő eljön, akkor nem minden munka megengedett, de erről majd akkor.

2009. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Bocs:

OVULÁCIÓ

2009. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!