Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem valamilyen nemi...

Azt hiszem valamilyen nemi betegségem van. Elmehetek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Egyedül elmehetek titokban? Hogy nem szólok a szüleimnek, mert ők még azt sem tudják, hogy nemi életet élek, és egy jó ideig nem is akarom, hogy megtudják. Már elmúltam 18. Lehet, hogy kiderül?
2011. júl. 28. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy elmehetsz!kinézed az orvost, időpontot kérsz(persze titokban), elmész!
2011. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
inkább a bőr-és nemibeteg gondozóba
2011. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ritkán kiküldik a leletet, de általában nem, hanem neked kell érdeklődni. Kérd, hogy semmiképp ne küldjék ki.

Amúgy nemcsak annak lehet betegsége, aki él nemi életet. Ma már a 12 évesnek is gombája van, mert használja azt a sok szart (intim lemosó, törlőkendő, tisztasági betét), meg vég nélkül nyomja a cukrot magába. + WC-n is simán el lehet kapni bármit. Ezt a szüleidnek is tudnia kell.

2011. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és jó a nőgyógyász.

Ha kell, majd továbbküld valahova.

Ha valami komolyabb "nemi betegség" került elő, akkor meg a párod körmére kéne kicsit nézni.

2011. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendbe, köszönöm szépen!
2011. júl. 28. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagy, tehát nagykorú, nem értem, mi köze lenne a szüleidnek ahhoz, hogy orvoshoz mész...a nemi életedhez sincs közük


sőt, ha 14 elmúltál, akkor is mehetsz egyedül orvoshoz...14 alatt is, de ott azért vannak korlátok

2011. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KKKB válasza:
79%

A nőgyógyász mindenképpen jó megoldás... a leletet email-en is kiküldik.... de érdeklődhetsz is a dokinál..

de miért baj az, ha megtudják, hogy nemi életet élsz?

18 év felett ez már normális... szerintem...

csak nem ölnének meg a szüleid:):)

szerintem ha kiderül vállald fel....hisz ez is Te vagy...

lehet kicsit haragudni fognak.. de majd megbékélnek..

én már csak tudom... szülő vagyok én is:)

na és persze az élet már csak ilyen.. egy egészséges ember szexuális életet él..

Téged sem a gólya hozott... ezt a Te szüleid is tudják.. hisz ott voltak:):):)

jah és ha a partnered állandó (mármint komoly kapcsolat) nézz a körmére... mert nem minden nemi betegség terjed a vc-k által...valami csak kifejezetten nemi úton terjed... ezt mindenképp beszéld meg az orvossal...konkrétan kérdezz rá...

ha meg esetleg (már bocs) Te néztél félre... akkor annak a partnernek mindenképpen szólj, hogy menjen el ő is dokihoz....

sok sikert

szép napot:)

2011. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!