Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos alkalomkor fog megjönni...

Fontos alkalomkor fog megjönni a menstruációm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

valami tippeket..iszonyatosan elvagyok keseredve..tampont soha nem használtam , próbáltam megszokni de nem bírom..10.én jönne meg 13.án lesz nővérem esküvője. koszorúslány vagyok púderrózsaszín ruhában és nagyon félek hogy mivan ha...átázik..soha nem történt még nagyobb baleset eddig, de amikor megjön akkor sötét ruhában szoktam járni..

mit tegyek? annyira félek hogy kellemetlen lesz ez nagyon fontos lenne nekem :(

18éves vagyok


2011. júl. 28. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem kell félned. 18 éves vagy, vagyis rutinos menstruáló. Nem lesz semmi baj. Ha 10-én megjön, akkor 13-ra amúgy is túl vagy a nehezén.

Késleltetni nem tudod, vagy előrébb hozni. Sajnos ez ilyen, a nők életében sok fontos esemény mellé társul menstruáció. Ezt el kell fogadnunk. Mindenesetre, ha nem megy a tampon használat, akkor véletlenül se akkor próbálkozz vele újra. Inkább használj nagyobb betétet, mint ahogy megítéled mekkora kellene, és akkor már be is biztosítottad magad.

2011. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

szia!

köszi!

mondjuk egy éjszakai vagy hasonló nem rossz ötlet, mert ugye 1kor kezdődik, és szerintem este 6ig tuti nem lesz időm kimenni..félek tőle nagyon mert nagyon fontos a nővérem és nem szeretném ha égne miattam :((((

2011. júl. 28. 14:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem biztosan lesz időd elszaladni mosdóba.
2011. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem erre az egy alkalomra nyugodtan használhatnád a tampont. Az a biztos
2011. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

15.03 szövegértés 1-es!

"tampont soha nem használtam , próbáltam megszokni de nem bírom.."


Ha nem bírja, akkor ne buzdítsd már ilyen butaságra. Ha minden áron meg akarja tanulni használni, azt nyugodt alkalmakkor kell, nem egy esküvőn! Egyébként van egy csomó nő, akinek valamiért nem megy a tampon használat. És miért is kéne mindenkinek azt használni?

2011. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

oké, bocsi.

Azért írtam ezt, mert én is ugyanígy vagyok ezzel a dologgal, mint Ő. De ha van vmi szituáció, mindig így csinálom.

Mondjuk nem tudom, miért kell leugatni. Válaszolj inkább az Ő kérdésére, ne az én válaszomra.

Majd Ő elmondja a véleményét.

2011. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

jaj ne vesszetek össze nyugi:)

én mindenki véleményét szívesen veszem.

koszorúslány mellett én leszek az aki "segíti" úgymond tesómat..

ha összekócolódik megfésülöm, tisztogatom a ruháját ha valami lesz , fogom a táskákáját miközben ő az oltárnál áll..ilyenek..szóval minden percben ott kell lennem..

2011. júl. 28. 15:20
 8/16 anonim ***** válasza:
én már válaszoltam a kérdésére..
2011. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nyugi már, azért mosdóba kimehetsz. Ne parázd túl. Extra nagy betét, vagy barátkozz meg a tamponnal. (De ha tamponozol, tegyél be betétet is).

Ha görcsölsz, akkor meg gyógyszer.

No para és érezd jól magad:)

Nekem megvolt nyelvvizsgán is, szigorlaton is...:D

2011. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem megvolt szalagavatón, ballagáson, érettségin. Szal nekem mindig jókor volt. xD Nekem megy a tampon, de nem szeretem. Éjszakai betét nappalra ilyenkor. Nekem bevált. :)

19/L

2011. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!