Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért látszanak az ereim mind...

Miért látszanak az ereim mind két mellemen? Egészséges ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is látszik, én úgy gondolom azért, mert vékony a bőröm
2011. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vékony és fehér bőr.


napozni vagy szolizni kéne

2011. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 1Roberto1 válasza:
Végülis Vékony és fehér is a bőr akkor a színes erek kilátszódhatnak rajta ez természetes ahogy a fenti válaszoló mondta esetleg szolizás vagy napozás.
2011. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen ártalmatlan jelenség.
2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

így van, nem kell miatta aggódni. Nekem is látszik, pont ezért mert vékony és fehér bőröm van.

Ha zavar, akkor tényleg napozz egy kicsit (már ha idén nyáron látunk még jó időt), de vigyázz a bőrödre!

2011. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat.Az a helyzet hogy most Kanadaba vagyok nyaralani es jo ido van szoval tudok napozni.De az van hogy amugyse vagyok feher...
2011. júl. 30. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkati, de nem jelent veszélyt. Eleve nagy méretnél vagy drasztikus hízás-fogyás után, pláne szoptatástól kialakulhat. Sajnos nem igazán lehet vele mit kezdeni. Esetleg smink dekoltázsra (ha tényleg erős kategória és nem csak te látod annak...)
2011. aug. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!