Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy magyarázzam meg neki...

Hogy magyarázzam meg neki hogy viselje a következményeit?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok (lány) és van egy barátnőm ő is 17 éves.A barátjával 2 hónapja vannak eggyüt kb. Sokszor sirt már nekem,hogy alig várja hogy megjöjjön a mensturációja,mert a barátja nem szereti a gumit,már el mondtam neki,hogy üljenek le és beszéljék meg hogyha nem akarnak bajt akkor muszály a védekezés,ma ismét el jött az a nap átjött hozzám sirva,hogy megint lefeküdt a barátjával,de a leg gusztustalanabb rész az volt hogy a barátnőm mensturált és úgy feküdtek le! Gyorsan meg kérdeztem tőle,hogy mikor jött meg neki és hogy védekeztek e, persze a válasz az volt hogy nem védekeztek,össze vesztünk,de meg mondtam neki hogy akkor is figylni kell ha menstuál 3 napja.Állitása szerint nem ment belé a sperma,én azt mondtam neki,ne féljen nem lesz semmi baj a vér ki mossa,meg mensturáció alatt meg közben nem lehet terhes még,ezt jól mondtam neki? vagy lehet hogy csak megnyugtatásképp mondtam ?!?!? Jó lenne ha tudnék neki segiteni komolyan,elegem van hogy sirva jön oda az ő kára miatt...:(
2011. júl. 28. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van esély teherbe esésre akkor is ha menstruál. az hogy mindig utólag sír de nem gondolkodik és ujraelköveti u.azt a hibát azt magának köszönheti...meg is érdemli ezután ha kap egy gyereket a nyakába...
2011. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem teherbe esik.
2011. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon szívesen elkíséred nőgyógyászhoz, ha akarja, fogamzásgátlót felíratni.
2011. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de teherbe eshet így is. Viszont ha nem most, akkor majd a következőnél. De miért van együtt egy ilyen farokkal? De a barátnőd is egy idióta. Majd előbb-utóbb mehet abortuszra...
2011. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van esély hogy teherbe esik..fertőzésre meg mégnagyobb... felelőtlen idiota.
2011. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mensi alatt sosem az undor a legnagyobb kérdés. ami szerintem az, de kinek mi. ilyenkor nyitottabb a méhszáj, nem jó a védekezőrendszer. ezért nem szoktunk fürdeni se olyankor, csak tusolni. kitudja mennyi baci volt a csávó farkán.. majd leshet.
2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátnodnek és a pasijának nem ártana egy sexuális felvilágosítás óra.

Huzz le egy felvilágosításrol,nemi betgségekrol,nem kívánnt terhességrol szolo filmet,ultesd le a barátnodet a gép elé,nézesd meg vele,és utána gondolkozjon el azon,hogy tényleg így akarja-e tovább folytatni.

Mert,ha nem nyitja fel valaki idoben a szemét,akkor nem kívánt terhesség és/vagy nemi betegség lesz a vége elobb-utobb.


17 éves a csaj,és tényleg ennyire sotét?

A barátja hány éves?


Értem én,hogy tombolnak a hormonok,állandoan sexelhetnékje van valakinek ennyi idosen,de azért ezt ésszel is lehetne csinálni.


És ha a barátnod teherbe esik,és ugy dont,hogy elveteti,akkor késobb mikor majd gyereket akar szulni,lehet,hogy nem fog soha osszejonni,mert meddo lesz.


És ha esetleg,ugy dont,hogy megtartja a babát,akkor már nem csak saját magáért kell felelosséget vállalnia,hanem egy másik életért is,ami elég nehéz lesz,ugy,hogy még saját magára sem tud vigyázni.A gyerek apja meg biztos nem fog egy kisbabával bajlódni,ha még arra sem képes,hogy egy nyamvadt gumit húzzon a farkára.


Hogyan nevelhet egy kisbabát olyan ember,aki még maga is egy gyerek szintjén van.Ezzel a dontéssel nem csak a saját életét,hanem annak az életét is tonkreteszi,akit világra hozzott.


Elnézést a kisregényért...


18/L

2011. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!