Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedve a nejem nek...

Nincs kedve a nejem nek lefeküdni velem mert nem tetszik neki a hasa és ezert azt hiszi nekem sem. Elmondom hogy 55kg. Csak ő beképzeli hogy nagy a hasa. Mégis hgy magyarázzam meg neki hogy dilis?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Uhh, 55 kg-mal tényleg nem lehet olyan vészes a helyzet, még akkor sem, ha alacsony. De ha egy nő beképzel valamit magának, akkor arról senki sem tudja lebeszélni, csak saját maga :)Párszor kapd el jó hevesen, és közöld vele, hogy nem lennél ilyen kanos, ha nem lenne annyira gyönyörű:)

23/N

2011. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a hasról szól, hanem az önbizalomhiányról.

Azzal tudnád esetleg kicselezni, hogy ráveszed hasizom gyakorlatokra (ami mellesleg lokálisan nem szedi le a zsírt), majd néhány naponta megdicséred, hogy egyre jobban néz ki.

Ha a zsír nem is jön le, feszesedni fog az alatta erősödő izomtól és optikailag neki is fel fog tűnni.

2011. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

sehogy :) csak egyszerűen ne értsd, miről beszél

nálam hatásos volt, nagyon jól csinálta a párom, engem így tett Istennővé (pedig én reálisan látva sem vagyok normál testalkatú)

2011. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hasával lehet a baj!!!
2011. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%

Ha neki nem tetszik, csinálhatsz, mondhatsz bármit, nem fogja elhinni. Inkább beszéld rá a futóedzésre, hogy lemenjen a háj.

Mert gondolom erről van szó, ugye, hogy előredomborodik?

2011. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Jó kifogás! A fáj a fejem már kinent a divatból?
2011. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
sajnos megértem a párod gondolkodásmódját, csak azt nem, hogy 55-ra miért érzi ezt??? én majdnem 90 kg vagyok, úristen, még leírni is durva, majdnem 30 kg-t híztam :( tehát nekem van okom rá, sajnos a párom hiába szeret, és mondja, hogy neki így vagyok szép, nem tudom elengedni magam sex közben, nem engedem, hogy a hasamhoz érjen, sötétben és pólóban sexelek vele, mert szégyellem. és tudom, hogy csak én tudok ellene tenni, de mivel tudom, hogy milyen voltam, nem segít a kedveskedése. Ennél többet nem tud tenni, mert ha magamnak nem tetszem, nem hiszem el, hogy neki tetszhet egy lógó has és bőr :( és a párodon, bár úgy érzem felesleg nincs szerintem, ő is hasonlóan gondolkodhat. Sajnos nem tudok ebben neked tanácsot adni, mert az ha így lenne, akkor azt mondhatnám, hogy a páromnak sikerült valamit kitalálnia rám valamit. sok sikert!
2011. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
55 kilóval nyilván alig van rajta felesleg, és valóban önbizalomhiányról lehet szól! Azt javaslom, hogy ha bevállalós férfi vagy hogy vidd el ruhát vásárolni, fehérneműket venni mond neki többször hogy mennyire jól néz ki. Sosem mond azt hogy jó az alakja, azt hiheti hogy gúnyolódsz rajta az önbizalomhiány miatt, inkább másfelől közelítsd meg a dolgot pl: a nagyon csinos vagy ma szöveg helyett mond hogy hihetetlenül kívánod. a másik ami igaz is és a problémára megoldás hogy a sex az egyik legjobb fogyókúra ;) talán keress rá neten és mutasd meg neki is hogy ez így van, lehet hogy így neki is nagyobb kedve lesz hozzá.
2011. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
most épp az a szöveg megy hogy nekem bizts az ördög nóri tetszik mert neki lapos a hasa. de komolyan neki is majdnem lapos annyi hogy nem egy sik hanem kb pár miliméterrel kiáll neki a hasizomnál de ez a normális nem? én még nem láttam sik lapos hasat. a rubint rákának se sik lapos pedig máskor meg arra féltékeny mikor az ö fözöműsora van
2011. nov. 5. 20:50
 10/26 anonim ***** válasza:
Ha nem változtat a gondolkodásán, akkor szépen lassan tönkre teszi a kapcsolatot az ilyen hisztijeivel. Kérdezd meg tőle hogy a te véleményed nem számít?
2011. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!