Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan magyarázzam el, hogy...

Hogyan magyarázzam el, hogy nem tudok menni, mert megjött?

Figyelt kérdés

Álmaim fiúja elhívott végre fagyizni szombaton...De nekem pont megjön. Ok, tudom, hogy van tampon, betét, de én akkor nagyon rosszul vagyok, görcsöl a hasam, hányinger, van hogy hányok is:S Mit tegyek?

13L


2011. ápr. 20. 18:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

azt mondod neki, hogy nem érzed magad jól. Kész. pont. ennyi.

Vagy veszel be fájdalom csillapítót és azt a 2órát kibírod.

2011. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy algoflex M-et és irány fagyizni... mi lesz ha dolgozol majd szabadságra mész havonta 4-5 napot mert megjött..
2011. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt ne mondd neki,hogy megjött. Annyit mondj,hogy nem érzed magad jól és ha már taliztok azt szeretnéd,hogy ne legyen gond. És ajánlj fel neki egy (számodra is megfelelő) időpontot,hogy nehogy azt higgye,hogy lekoptatod. Hát vagy gyógyszer,ez is egy megoldás,de ki tudja,hogy reagál rá a szervezeted.
2011. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szombat még messze van, bármi lehet addig. Szerintem mondd le, és javasolj másik napot!
2011. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Rendben, mondok más időpontot. Egyszerű lenne, ha elég lenne az Algoflex M, már kipróbáltam mindent, semmi se jó, anyukám azt mondta, 15 éves koromtól fogamzásgátlót szedhetek, mert nem bírom:(
2011. ápr. 20. 19:21
 6/23 anonim ***** válasza:
vagy mondd azt h pl uncsidék jönnek a hétvégére péntek-szombat-vasárnap (így ez nem feltűnő h pont szombaton) de mondjuk utána mondjad is h melyik időpont lenne a jó neked:)
2011. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én megbeszélnék a fiúval egy másik időpontot.
2011. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Uhh szegény :S sajnállak :S:(
2011. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Mond meg hogy rosszul vagy, másfelől ha nem múlik a fájdalom és tényleg nagyon rossz menj el orvoshoz hátha tud felírni valamit ami jó, nekem cataflam vált be amióta nagykorú vagyok azóta egy pohár feles is elmúlasztja :)
2011. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Beszéld meg a sráccal... Amugy nekem 10 éves korom óta volt ez és azt mondták, hogy az első gyerek után elmulik és jobb lesz... most vagyok 30 és 16 hónapos a gyerekem..még mindig rosszul vagyok,de a szülés után már másként értékelem a fájdalmat. Bevettem én Cataflant, nospat, AlgoflexM-et, Apranaxot..semmi. Évente 12 nap szabim fix.Ha nem hétvégére esik..

Bocsi, hogy leirtam csak gondoltam megosztom.. A sráccal meg beszélj meg más időpontot.

2011. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!