Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz a menete a nőgyógyásznál?

Mi lesz a menete a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Ajánlottak egy nőgyógyászt nekem(tini vagyok), hogy menjünk el az arcom miatt.Nagyon pattanásos vagyok, semmi sem segített(kozmetikus, bőrgyógyász, drága krémek...)

Ugye azért kéne elmenni mert kapnánk vérvételre beutalót, megnéznék a hormonszintem, és ha gond van akkor valami gyógyszer, gondolom én fog.gátló.

Mivel jó ideje menstruálok már, valaki mondott olyat is, hogy meg is vizsgálna.:S

Akinek van tapasztalata erről felvilágosíthatna, és szerintetek meg is vizsgálna akkor?

Vagy csak kérdezgete, meg az arcomat nézné, és adna beutalót?


2011. júl. 29. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
a hormonszintet az endokrinológus nézi!!!
2011. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem mégis nőgyógyász felé invertátak, mert ő adna beautalót vérvételre stb.
2011. júl. 29. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hormonnal kapcsolatos dolgokat a nőgyógyáz is végez, persze közvetetten. Ezt úgy értem, hogy a nőgyógyász mondja meg, hogy hova kell menned ilyen hormon vizsgálatra meg stb. (egyébként ez az egész procedúra nem lesz olcsó mulatság...) Aztán, hogy ha az arcod miatt mész, biztosan megnézi majd az arcodat is, de igazából, hogyha már a bőrgyógyász vagy olyan ember ajánlotta a fogamzásgátló szedését aki ért a bőrtípusokhoz, meg ez a szakmája, akkor a nőgyógyász már nem nagyon foglalkozik vele, csak felírja a gyógyszert. Viszont bármilyen gyógyszert nem fog felírni csak úgy, előtte meg kell, hogy vizsgáljon, hogy a neked legmegfelelőbb típúsú tablettát kapd. Hiszen nem vagyunk egyformák :)
2011. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
látom elég kis fancsali képet vágtál a megvizsgálna résznél, de hidd el egy vizsgálattól semmi bajod nem lesz, inkább örülj, hogy lecsekkol! :) ami egyébként egyáltalán nem biztos :)
2011. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!