Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mongyam el anyunak ha...

Hogy mongyam el anyunak ha már megjon a menzi?

Figyelt kérdés
Még nincsen meg de szeretném tudni hogy mongyam el mert szerintem ciki .
2011. júl. 30. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha te azt gondolod hogy ciki akkor hülye vagy ....miért lenne ciki te buta...ebben mi a ciki???? 14/f
2011. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Ciki? Kár, hogy a menzi nem akkor jön meg mikor a lányok valóban elég érettek rá...
2011. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Anya, képzeld megjött!"


Ne aggódj, csak addig ciki, amíg el nem mondod. Ez egy teljesen természetes dolog, nincs benne semmi ciki, egyelőre hidd el, később rá fogsz jönni, hogy tényleg így van :)

2011. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Én anyuka vagyok, egy hasonló korú lányom van. Nem ciki ilyet elmondani mi megbeszéltük, hogy még ünnepelni is elmegyünk....
2011. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod,hogy ez ciki,mi lesz később? Amúgy anyukád nem kérdezi? Az anyukád!!! Bármivel fordulhatsz hozzá!!!!
2011. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
pff, igen, annyira ciki, mint hogy van egy fejed, kezed, lábad.... van nemiszerved is. mi a ciki? te vagy ciki kisjányom.
2011. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Most miért támadtátok le ? Nekem is kellemetlen volt megmondani attól függetlenül, hogy természetes. Gondolom 10-11 éves lehet, nekik még az is ciki, ha fehér cipőben megy iskolába, míg a többin fekete van...

Gondolkodjatok már ! ( Ja, és fiú ebbe ne szóljon bele... )


Amúgy eléállsz: Anyu, megjött, vegyünk betétet.

2011. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek hogy felvilágosítottatok hogy ez nem ciki , minden válasz hasznos volt a számomra

mégegyszer koszi

2011. júl. 30. 13:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam anno, aztán akkor jött meg először, mikor anyu nem volt otthon. Tisztasági betétet tettem be, és minden szünetben cseréltem, szerencsére ez kitartott. Majd otthon meglátta a véres bugyimat, adott betétet, kérdezte hogy vagyok és van e kérdésem. Nincs benne semmi ciki :)
2011. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első mensim 10 évesen jött meg, pont azon a napon amikor az új osztályommal 4 napos kirándulásra mentünk...:)

Anya még aludt, de odaálltam elé. Érezte, hogy nézem és felkelt rá. Amikor felkelt, ezt mondtam: "Anya, megjött..."

Anya az álmosság és a zavarodottság miatt rögtön vissza is kérdezett: "Mi?"

-"A menzeszem.."


Aztán felkelt, bementünk együtt a fürdőszobába, elővett egy betétet, majd megkérdezte: "Tudod hogyan kell használni?"


El sem tudom mondani mennyire zavarban voltam, és fel voltam háborodva. Honnan kéne nekem azt tudni 10 évesen hogy működik egy betét?:) Így visszagondolva rá már vicces ez a sztori, akkor kellemetlen volt..:)


Utána minden hónapban megkérdezte, hogy megjött-e. Ez viszont kifejezetten idegesített, mert én sem kérdezgettem tőle, hogy neki megjött-e :D De erre visszagondolva ez is csak kedvesség és odafigyelés volt, hogy rendszeres-e a mensim. :)


16/L

2011. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!