Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam anyunak meg,...

Hogy mondjam anyunak meg, hogy tampont szeretnék használni?

Figyelt kérdés
Valószínű megengedné. Sőt biztos...de most hogy kérdezem meg? hogy kezdjek bele? nem is harapná le a fejem meg semmi :) csak egyszerűen eleve kínos lenne oda állni elé hogy izé... :S :(
2011. febr. 14. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerübb, ha megkérdezed, hogy tudna-e neked tampont venni, vagy kérd meg, hogy adjon rá pénzt.

Anyuka vagyon én is, hidd el nem fog meglepödni vagy furcsán nézni rád, és csak te gondolod kinosnak.

2011. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát mondd azt, hogy olvastad, hogy a tampon sokkal kényelmesebb, meg tisztábbnak éreznéd magad tőle, és szeretnéd kipróbálni. először a minitampont próbáld ki.
2011. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt sose értettem.

"Anyu, tampont szeretnék használni."

Mi ezen olyan bonyolult?

2011. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért csinálsz ebből akkora ügyet. Nagyon sok lány/nő használ tampont. Ez teljesen természetes!
2011. febr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az első mondat végén ? akart lenni.
2011. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos, én értem a te gondodat. Nem a szöveget nem tudod összetenni hanem teljesen más. Mindenesetre én ajánlom a MiLanyok.hu-t. Olvass utána a neten.
2014. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!