Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P 2-es lett a rákszűrésem, de...

Adrika kérdése:

P 2-es lett a rákszűrésem, de találtak HPV-t is (azt nem tudom, hányas). Mennyi esély van rá hogy kigyógyulhatok belőle? Én nem voltam együtt mással a páromon kívül. Ő tagadja, hogy lett vna mással is szexuális kapcsolata. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Gyógyszeres kezelést írt elő az orvos és kúpot.Barátnőmnek is ez volt néhány éve, de őt meg is műtötték vele. Kizárólag így terjedhet?Ha egyikünk se volt mással,hogy kaphattam el?
2011. júl. 31. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem P3-asom volt jó néhány éve, pedig biztos, hogy hûségesek voltunk/vagyunk egymáshoz a férjemmel. Arra emlékszem, hogy fájdalmas ecsetelésre kellett járnom néhányszor, és pár hét alatt meggyógyult. Azt tudom, hogy vagy 100-féle HPV fajta létezik, van, amelyik agresszívebb, mind nagyon sokáig lappanghat és orálisan is terjed. Na meg a partnert is kezelni kell, hogy ne kapd vissza. De szerintem kérdezd meg a nôgyógyászodat...
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet a HPV-ből kigyógyulni, csak tünetmentes lehetsz. Olyan, mint a herpesz. Ha megkaptad, akkor benned marad. Viszont a p2es cito normális.
2011. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!