Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon meg vagyok ijedve! Mi...

Nagyon meg vagyok ijedve! Mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál mert 2 hete késik a menstruációm...Csinált ultrahangot nem vagyok terhes de ő adott beutalót vizeletvizsgálatra h csináljanak egy tesztet és azt is mondta h lehet h méhen kívüli terhességem van de nekem nincsem semmi arra utaló jelem...

21/L


2011. aug. 1. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg! Menj el a vérvételre, abból egyértelműen kiderül, hogy van-e terhesség. Ha van, akkor keresik tovább. Mivel uh-on nem látszott, ha terhesség egyáltalán, két dolog lehet: vagy olyan pici még, hogy nem látszik, de akár lehet a méhben is, tehát jó helyen. Vagy tényleg méhen kívüli, de akkor sincs tragédia, mert olyan pici még (nem is látszott), hogy talán még gyógyszerrel is megpróbálhatják megszüntetni. És az is lehet, hogy nem terhesség, csak hormonzavar. Tehát ne izgulj, nincs nagyon nagy gáz!
2011. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a megnyugtatást... :)
2011. aug. 1. 22:33
 3/4 A kérdező kommentje:
szerencsére a teszt negatív lett úgyhogy nem vagyok terhes..... de akkor mért késik még mindig?
2011. aug. 3. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz, valószínűleg kér egy hormonprofilt, attól okosabb leszel. Vagy meghozza gyógyszerrel. De két hét egyébként még nem a világ, szóval nyugodtan kivárhatod a következő aktuális vérzés idejét, mert lehet, hogy most valamiért kimaradt. Stressztől, szedett gyógyszertől, sok mindentől előfordul. Tehát ha kibírod idegekkel, akkor ráérsz akkor is visszamenni az orvoshoz, ha netán a következő sem jönne meg. De ilyen úgyse lesz!
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!