Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soos! Tampon kérdés! A kérdésl...

Soos! Tampon kérdés! A kérdéslent! (? )

Figyelt kérdés
ki probáltam a tampont de nagyon feszít meg alig tudok menni, ez volt az első alakalom hogy kiprobáltam, épp csak annyira dugtam fel hogy ne lógjonki. jóó ez igy?? miért fáj? ülés közben sem a legkényelmessebb.:S vagy csak azért mert nemszoktammeg?? 14/L
2011. aug. 2. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan magasra kellene feltolni, amíg csak tudod, ott már nincsenek érző idegek, úgy tudom.
2011. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelően helyezted fel, nincs fent eléggé. Told beljebb, és akkor nem fog feszíteni, akkor van jó helyen, ha ülés közben se érzed.
2011. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig kell felnyomni, míg egyáltalán nem érzed. Ha feszít, fáj, akkor rosszul tetted be. Most viszont várj, míg kiszeded, mert az tényleg fájni fog. Kicsit hagyd telni. :)


Először én is úgy jártam, feltettem, épphogy, "elmegy" alapon. Aztán kényelmetlen volt, így kiszedtem. Nagy élmény volt, kb. mintha tüzes valamit nyomtam volna fel, úgy égetett - tök száraz voltam, a tamponban meg két csepp vér... na, azóta sem próbálkoztam.

2011. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
told feljebb, azért feszít, mert rosszul tetted be. szerintem azonban kiveheted már most is, csak inkább használj el egy betétet, mielőtt megpróbálkozol vele megint. + el kell lazulni, amikor felrakod, úgy könnyebben felmegy.
2011. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amugy hogyan megy fel könnyebben? álva vagy ülve?? amugy most egyenlőre inkább kivettem.:D nemtudtam feljebb nyomnii:S
2011. aug. 2. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Állva, és állj az egyik lábaddal kád szélére, vagy valahova. :D
2011. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy guggolva helyezd fel, úgy is könnyebb
2011. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és melegen tudom ajánlani az ob minit silk touch borítással - ez kicsit könnyebben siklik, nekem sokat jelent
2011. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előbb az ujjaddal tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed.
2011. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!