Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap azt gondoltam a tünetei...

Tegnap azt gondoltam a tüneteim alapján, hogy hólyaghurutom van, és még lázat is éreztem, de mára már sokkal jobban vagyok. Így is menjek el inkább az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sok kamillateát ittam, és minden pisiléssel jobb lett valamivel.
2011. aug. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!
2011. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
46%
Hát ha már sokkal jobban vagy akkor nem hiszem hogy el kell menned, de ha még gondod van akkor szerintem menj el mert lehet felír antibiotikumot!
2011. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elmennék. A kamilla jó, de nem csodaszer. Lehet, hogy meggyógyulsz most magadtól, de biztosra veheted, hogy rövidesen visszatér a fertőzés, ha nem kezelnek ki. De rámehet a vesédre is, amit már nehezebb gyógyítani.

Amúgy meg nem hinném, hogy meg tudod állapítani, hogy hólyaghurutod van-e, mert az orvos is csak vizeletvizsgálatból tudja. Aki ránézésre ad gyógyszert, azt csak próbálkozik közülük is.

2011. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!