Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feltolom a tampont, de útközbe...

Feltolom a tampont, de útközben elakad, amikor a tampon alsó fele kb.1 centire van bent. Arra gondoltam, hogy pont a kanyarnál akad el. De nem tudom tovább tolni, hiába változtatok irányt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék tampont használni, és sikerült eljutnom odáig, hogy felnyomtam, de nem teljesen. Ahogy megnéztem a rajzot a használati utasításon, ott úgy tűnik, hogy kb. a kanyar előtt már eltűnik a tampon, de ugye még tovább kéne tolni a kanyaron. De nekem valamiben elakad, és a ha próbálom tolni, feszítő érzést érzek, akármerre akarom tolni. A szűzhártyám lehet annyira mélyen? Mert szerintem az előrébb van, mert már előbb is van egy hely, ahol meg szokott akadni, de ott kicsit arrébb rakom, és akkor átmegy.

Mit csináljak? Lehet, hogy olyan éles a kanyar, hogy a tampon nem fér át, mert szűk vagyok?

Ja és nem hiszem hogy jó helyen van, mert ha ott hagyom nagyon kényelmetlen.

És szerintetek próbáljam meg ott jobban megtolni, hátha átmegy, vagy inkább ne. Lehet valami bajom? Mondjuk ki tudom szakítani a hüvelyem? Jó ez hülye kérdés, de kb olyan érzés, mintha azt feszíteném.

15/l

Ja, amúgy lehet, hogy applikátorossal könnyebb lenne? Gondolkozom, hogy vegyek-e... még nem próbáltam.


2011. aug. 6. 10:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja de közben azt néztem, hogy applikátorosból nincsen mini? Csak normál... de az meg lehet, hogy akkor még rosszabb.
2011. aug. 6. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen kanyar, már bocs? :D:D:D

Nem elég erős a vérzésed, így nem elég sikamlós a hüvelyed, ezért nem tudod feltenni.

2011. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyúlj előbb az ujjaddal a puncidba, és tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed. Egyébként tényleg van kanyar, hiszen a hüvely hátrafelé hajlik.
2011. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy a kanyar erős volt, akkor ív. Amúgy igen, az ujjammal is próbáltam már, de azzal sikerült felnyúlnom, úgyhogy az nem jött be. Viszont szerintem sikerült. Egy kicsit mégis megtoltam ott, és szerintem átment azon a nehézkes szakaszon. :) Remélem legközelebb már könnyebb lesz.
2011. aug. 6. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!