Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pisilek ennyit?

Csak1csajszi kérdése:

Miért pisilek ennyit?

Figyelt kérdés
Kb.2-3 hete percenként megyek wc-re,éjszaka is felébredek min.1szer,de volt olyan is,hogy vagy 3szor mentem ki.Nem hinném,hogy meglennék fázva,nem öltözködöm hiányosan,nem járkálok mezítláb és nem ülök hideg kőre...Szerintetek? 19/L
2011. aug. 3. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki sokat pisil, az valszeg sokat iszik.
2011. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Vannak fájdalmaid?
2011. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a háziorvost ajánlanám egy kis vizelettel a kezedben, elsősorban ő meg tudja állapítani, hogy van e genny a vizeletedben, hogy fel vagy e fázva.Figyeld meg a pisilésednél, hogy van e üledéke, mert lehet vesehomok is.

Ha nincs és nem fáj a veséd vagy a hasad vagy a pisilőkéd, akkor valószínű sok folyadékot iszol, vagy sok dinnyét eszel :)

2011. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem iszok sokat,inkább keveset.Ha megiszok egy pohár vizet,utána vagy 5x el kell mennem wc-re.Nincsenek fájdalmaim,nem görcsöl a hasam,semmi..
2011. aug. 3. 10:32
 5/11 A kérdező kommentje:
7végén azért fájt a fejem,mert nem ittam egész nap semmit.(mégis sokszor mentem wc-re)Na akkor megittam 1-2 pohár vizet,percenként mentem,szószerint :)
2011. aug. 3. 10:34
 6/11 anonim válasza:
Szerintem menj el dokihoz, nézesd meg magad, mert elég kellemetlen lehet neked hetek óta, hogy ilyen sűrűn kell pisilned...és ha nincsenek fájdalmaid, és nem iszol sokat, akkor tényleg semmi okos nem jut eszembe a dokin kívül...
2011. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Még várok egy kicsit,és ha nem múlik el,akkor tényleg doki..Hát,tényleg nem kellemes.. :( :)
2011. aug. 3. 10:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a vércukorszinted.
2011. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

terhesség első tünetei között is szokott szerepelni

én is sokat pisiltem az első pár héten

2011. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Először én is gondoltam terhességre,de aztán megvolt,rendesen..úgyhogy az is kizárva..jó majd megnézem a vércukorszintemet,van itthon mérő..köszönöm :)
2011. aug. 3. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!