Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől pisilek ennyit?

Mitől pisilek ennyit?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megiszok vmit pl energiaital, kóla, kávé, tea v rostos levek, kb 5 percenként pisilnem kell, és nagyon sok is jön, ilyen vízszerű...aggódom kicsit kb egy éve tart, semmi betegségem nincs, nemvagyok felfázós tipus meg semmi, de nemtudom ez mitöl van és kicsit kellemetlen h közegbe nemihatok a vizen kivül semmit, és ha teát v stb-t iszok akk utána egy órán át nemmehetek utcára mert pisilnem kell folyton....
2009. nov. 20. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy beteg..ez személyfüggő...de öruljneki sose lesz veseköved :D

Am lehet annyit görcsölsz és foglalkozolvele h már idegi alapon kell...

eléggé jó a kiválasztórendszered..dehát ha itt nem hiszel akkor doktorbácsi:)


sok sikert

18/L

2009. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát sajnos énis ilyen vagyok, de én nekem a víztől is folyamatosan pisilnem kell, ha többet iszok, mint amennyi kell a szervezetemnek.
2009. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem foglalkozom vele, nem inger, hanem pisilek sokat és nagyon sok is jön, szval nem idegei alapon van... most du megittam egy energiaitalt és 5 percenként látogattama wc-t, pár perc után már feszitett odalennt és mennemkellett :S ekkor vizszerü jön, elkell mennem 1-1 ital után kb 5ször wcre, mig kinem ürül a szervezetemböl
2009. nov. 20. 17:00
 4/10 A kérdező kommentje:
deh furi mert nekem eddig ilyen nemvolt...:S
2009. nov. 20. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor te ilyen vagy:) Ennyi! :P
2009. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos nincs kezdődő cukorbetegséged? Vérképet mikor néztek neked?

(Ez jellegzetes cukros tünet)

2009. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És eszel is valamit? Mert én azt figyeltem meg magamon a suliban, hogyha iszom suli előtt, meg órák alatt, meg szünetben, akkor nagyon sűrűn kell pisilnem menni, alig bírom óra végéig visszatartani és nagyon sok ki is jön (szinte többnek látszik mint amit megittam) de ha eszek is valamit, akkor már nem kell ilyen sűrűn. Nem akarok hülyeséget mindani, de lehet, hogy felszívja. Szóval eszel is mellé?
2009. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
cukorbetegség...hát nemtudom, kb 1 éve mérték a cukrom akk 6 egész vmennyi volt ami állitolag magasnak számitott :S
2009. nov. 20. 18:54
 9/10 A kérdező kommentje:
ez az evéses dolog meg téleg igaz, mert nemköti meg a táplálék az italt ezért végigmegy a szervezeten és ezért is kellhet pisilni, deh én azért szoktam enni:S
2009. nov. 20. 18:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Az energiaital, a kávé, a tea és a kóla mind tartalmaznak a koffeint, ami gyorsítja az anyagcserédet, ezért kell rövidebb időközönként és többet pisilned utána. Nem vagy beteg.(Engem pl nem ébreszt fel se a kávé, se egyéb, de azt érzékelem, hogy pár perc és már rohannom kell wcre:))
2009. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!