Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki jó nőgyógyász Budapesten?

Avyvy kérdése:

Ki jó nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fáj a bal oldali petefészkem és folyásom is van. Eddig 2 orvosnál jártam, egyik sem tudta megállapitani hogy mitöl lehet és nem voltak valami kedvesek pedig magánrendelésen voltam.:(

Kérlek ajánljatok nekem jó férfi nőgyógyászt Budapesten aki jó szakember és rendesen megvizsgálna és kideritené végre hogy mi a baj. Nem tudom van e olyan akihez TB alapon is lehet menni esetleg vagy nem túl drágák a vizsgálatai mert valószinüleg nem egyszeri alkalom lesz és ez anyagilag elég nehéz:( Előre is köszönöm a segitségeteket:)

19/L


2011. aug. 3. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most találtam meg álmaim nőgyógyászát! Kedves, türelmes, alapos. 2 hónapja járok hozzá, és helyrejöttem, nekem krónikus petefészek gyulladásom volt. Ha írsz privit, megadom az elérhetőségét.
2011. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Írtam:)
2011. aug. 3. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Dr Takáts Béla a legkiválóbb szakember.

Aki nem hiszi,gyozodjon meg róla saját maga.

2011. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!