Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megyünk nyaralni, és...

Most megyünk nyaralni, és 12évesen leborotválhatom ott lenn?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 15:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem 12 évesen még ne borotválkozz, mert meg fogod inni a levét.Megerősödik a szőr, benő stb. Ha mindenképpen ilyen fiatalon meg akarsz szabadulni a szőrtől, akkor gyantázz! De, nem kell ezért külön kozmetikust fizetni, mert vannak már nagyon jó otthoni gyantázók és használatra kész gyantacsíkok is. Ezeket bármelyik drogériában megtalálod és vannak egészen olcsók is, mint pl. az X-epil.
2011. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De igen, kozmetikába gyantáztattam. Először azt hittem, hogy a kozmetikus a rossz, így elmentem egy másikhoz. A kezelések után a hónaljamon kívűl mindenhol benőtt a szőr, hiába a sok kence amit kaptam rá. A legutolsó után, a lábamon nagy lila gyulladt szőrtüszők keletkeztek, amik 1-2 nap alatt begennyesedtek és bőrgyógyászhoz kellett fordulnom. Volt 3 olyan amit sebészileg fel is kellett nyitni.

Az orvos javasolta, hogy felejtsem el a gyantát, mert tönkre teszi a bőrt. Szerinte a borotva a legegészségesebb.

Ezért ajánlottam ezt a kedves kérdezőnek. Amúgy nem erősödik meg tőle a szőr, ez nagy butaság. A hajad, sem erősödik meg ha sokat vágatod. Ha így lenne akkor nem lennének problémás hajú nők...nem kellene ilyen-olyan samponokat próbálgatni, hogy szebb legyen az ember haja...Nem lennének kopaszodó nők, férfiak...

2011. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nyugodtan elmehetsz egyedül is kozmetikushoz legyantáztatni.

viszont otthon inkább ne a gyantát próbáld, hanem a borotvát.

és sztem csak a bikiniből kilógó részeketet szedd le, a többit felesleges lenne, és kellemetlen, amikor nő vissza.

2011. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha nem lóg ki a combod közepéig akkor minek zavar? 12 évesen borotválkozni??? a mai fiatalok....
2011. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. 12 évesen én még felül csupaszon rohangáltam a strandon, gyerekmedencétől gyerekmedencéig. Pedig csak 10 éve volt...
2011. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!