Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor lehet hogy most jön meg...

Akkor lehet hogy most jön meg először?

Figyelt kérdés
13 és fél éves lány vagyok. Már minden jel megvan hogy megjöjjön, szőrzet nagy mértékben, mellek, fehér fojás 1 éve, de a hasam még nem igazn görcsölt, de a fejem egyre többször fáj, A nagymamámnak is a fejfájás volt a bekövetkező jele. De nekem nem fáj, viszon A CICIM NAGYON FÁJ PÉNTEK ÓTA, MA SZERDA VAN, ÉS AZT OLVASTAM HOGY A MELLFÁJÁS 1 HÉTTEL AZ ELSŐ ELŐTT VAN, AKKOR MOST PÉNTEKEN MEGJÖN?? nagyon szeretném, és nagyon várom már hogy megjöjön, az összes osztálytársamnak megvan, és az utolsók között vagyok... :( de nagyon zavar, a cicifájás és a mellfeszülés mégjobban zavar
2011. aug. 3. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

asszem nem nagyon fogod majd várni... az első után, valószínű, h megfog...

és folyás ly-vel kell írni -.-

2011. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha meg azt mondjátok hogy megjön pénteken, és mégsem, akkor meg csalódott leszek.. :(
2011. aug. 3. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:

ez nem olyan, h percre pontosan 15:00-kor jön meg...

mindenesetre készülj fel, legyen nálad betét vagy tampon...bárh

2011. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
LÉCCI TÖBB VÁLASZT!!!
2011. aug. 3. 22:24
 5/6 anonim válasza:
háát...én nem igazán tom, de a mellfeszülés nekem nem 1 héttel előtte hanem pár nappal. Mindenki más de azért készülj fel! An biztos lehetsz benne h utánna már nem fogod várni:) 13/l (nekem 1éve van meg)
2011. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már barna folyásod lesz, akkor biztos lehetsz benne, hogy hamarosan menstruálni fogsz! Pontosan nem lehet megmondani, hogy mikor fog megjönni.
2011. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!