Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja menstruálok, hogy...

10 napja menstruálok, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nincs barátom, gyógyszereket sem szedek, eddig mindig normálisan jött meg és max 5 napig tartott, most is napra pontosan érkezett, de lassan 11. napja tart.. mitől lehet ez? nagy baj lehet???? tapasztalatok??
2011. aug. 4. 19:12
 1/8 anonim válasza:
És még mindig erős?
2011. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
annyira már nem,de még mindig elég rendesen meg van... :( nagyon félek!
2011. aug. 4. 19:15
 3/8 anonim válasza:
0%
asszem ez olyankor szokott történni amikor egy féreg van a méhedben de nem biztos
2011. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne félj,menj nőgyógyászhoz!!
2011. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát...én anno azt olvastam, hogy ha 10 napnál tovább tart, akkor nőgyógyászhoz kell menni. Hiába jött meg eddig rendszeresen, meg hiába nem szedsz semmit, előfordulhat, hogy késik, hamarabb jön meg, kevesebb/több ideig tart a kelleténél, ez előhozhatja stressz is, környezetváltozás stb...

Ha holnapra sem múlik el, akkor menjél el a nőgyógyászhoz, ha esetleg még szűz lennék, van tiniambulancia szinte minden klinikán ;)

2011. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez baj lehet! Menj nőgyógyászhoz vele minél előbb!
2011. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyébként nekem is volt már ilyen. Olyan is, hogy 3 nap volt az egész... A stressztől volt szerintem. Nyugi. :-)
2011. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Irány nőgyógyász!!!!!!Hormonális ok állhat a háttérben, ő majd végez vizsgálatokat, pl:vérvétel->hormonmeghatározás stb.

24L

2011. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!